Lor peyniri ne kadar yenmelidir?

iPuffys

Decapat
Daha fazla  
  • Kahvaltı: 2 haşlama yumurta, 140 gram lor peyniri, 300 ml süt, 2 dilim tam buğday ekmeği.
  • Ara öğün: 100 gram lor peyniri, 300 ml yoğurt.
  • Akşam yemeği: 150 gram tavuk, 150 gram bulgur pilavı.

Beslenmem bu şekilde 1 haftadır herhangi bir sorun yok ama neler abartı olmuş acaba? Neyi değiştirebilirim bilgisi olan var mı?

Haftada 5 gün spor yapıyorum.

Size daha kolay yolunu söyleyeyim. Yazıo adlı bir mobil uygulama var, indirin onu. Kilonuzu, boyunuzu ve ne kadar spor yapıp yapmadığınızı girin. Size günlük kalori ihtiyacını verecek. Günlük Kalori İhtiyacı Hesaplama ve Beslenme Programı (Ücretsiz!)
Buradan da hesaplayabilirsiniz. Eğer kilo vermek istiyorsanız proteini iyi alıp, karbonhidratı azaltmanız gerekli, yağı da sağlıklı yağlardan almalısınız. Lor peynirini isterseniz biraz azaltıp tavuğu biraz arttırabilirsiniz. Kendim de 1 yıldır spor yapmaktayım şu anda kas kütlesi inşa etmek amacıyla kalori arttırmaya başladım, beslenme önemli.

Size daha kolay yolunu söyleyeyim. Yazıyor adlı bir mobil uygulama var, indirin onu. Kilonuzu, boyunuzu ve ne kadar spor yapıp yapmadığınızı girin. Size günlük kalori ihtiyacını verecek. Günlük Kalori İhtiyacı Hesaplama ve Beslenme Programı (Ücretsiz!)
Buradan da hesaplayabilirsiniz. Eğer kilo vermek istiyorsanız proteini iyi alıp, karbonhidratı azaltmanız gerekli, yağı da sağlıklı yağlardan almalısınız. Lor peynirini isterseniz biraz azaltıp tavuğu biraz arttırabilirsiniz. Kendim de 1 yıldır spor yapmaktayım şu anda kas kütlesi inşa etmek amacıyla kalori arttırmaya başladım, beslenme önemli.

Günlük 1800-1900 kalori alıyorum ama tavuğun kilosu pahalandığından alternatif proteinli besinlere yöneldim o yüzden lor alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı