Lücid rüya denenmeli mi?

Ben aylardır rüyya görmüyorum saattimden uyku raporuma baktığımda her gün saatlerce rüyya görüyorum olarak gösteriyor ama hiçbir rüyamı hatırlamıyorum.(aylardır yıllardır rüya görmüyorum 0 şaka)

Bir keresinde rüya içinde rüyaya girmiştim, bir bahçedeydim, bir şezlonga uzanıp uyumuştum rüyamın içinde ve rüyanın içinde rüyadaydım ve rüya içinde olduğumu da biliyordum. Rüyalarım hep çok garip benim, birinde meteor yağmuru oluyor, küçükken 10-11 yıl önce, kabusum Incredıble Hulk'un beni kovalaması, baya baya yeşil dev beni kovalıyordu (7 yaşında). Lucid rüya denenebilir ama bilinçaltınızı kontrol edebileceğinizi pek düşünmüyorum. Bilinçaltına hasar verebilirsin gibime geliyor. En sonunda şuna bakarken bulabilirsin kendini;

1643236863574.png

Bir keresinde rüya içinde rüyaya girmiştim, bir bahçedeydim, bir şezlonga uzanıp uyumuştum rüyamın içinde ve rüyanın içinde rüyadaydım ve rüya içinde olduğumu da biliyordum. Rüyalarım hep çok garip benim, birinde meteor yağmuru oluyor, küçükken 10-11 yıl önce, kabusum Hulk'un beni kovalaması, baya baya yeşil dev beni kovalıyordu (7 yaşında). Lucid rüya denenebilir ama bilinçaltınızı kontrol edebileceğinizi pek düşünmüyorum. Bilinçaltına hasar verebilirsin gibime geliyor.
Rüya içinde rüya bende gördüm... Beni eskiden taciz eden birisi vardı. O beni kovalayıp taciz etmeye başladı rüyamda. Sonra uyandım. (Hala rüyadayım.) Babamın yanında gidiyorum o kadar korkmuştum. Daha sonra babam yerine o adam vardı.. Sonra gerçekten uyandım. Çok kötü bir şey.
Bir keresinde rüya içinde rüyaya girmiştim, bir bahçedeydim, bir şezlonga uzanıp uyumuştum rüyamın içinde ve rüyanın içinde rüyadaydım ve rüya içinde olduğumu da biliyordum. Rüyalarım hep çok garip benim, birinde meteor yağmuru oluyor, küçükken 10-11 yıl önce, kabusum Incredıble Hulk'un beni kovalaması, baya baya yeşil dev beni kovalıyordu (7 yaşında). Lucid rüya denenebilir ama bilinçaltınızı kontrol edebileceğinizi pek düşünmüyorum. Bilinçaltına hasar verebilirsin gibime geliyor. En sonunda şuna bakarken bulabilirsin kendini;

Eki Görüntüle 1283941
Bence delirmem.

Rüya içinde rüya bende gördüm... Beni eskiden taciz eden birisi vardı. O beni kovalayıp taciz etmeye başladı rüyamda. Sonra uyandım. (Hala rüyadayım.) Babamın yanında gidiyorum o kadar korkmuştum. Daha sonra babam yerine o adam vardı.. Sonra gerçekten uyandım. Çok kötü bir şey.

Bence delirmem.
Bazıları rüya içinde rüyaya girip takılmış hocam :D, araf'ta falan kalırız Allah korusun.

Benim yaptığım kadarıyla şu ana kadar pek risk görmedim büyük, ama gerçekten acıyı hissedebildiğim rüyalar olmuştu, bir rüyamda biri boğazımı sıkıyordu, bunu gerçekten hissediyordum ve boğmaya çalışıyor gibiydi beni siyah tarzı bişey. Ama son zamanlarında rüya içinde rüya görmeye başlamıştım, Lucid rüya yapmaya çalışırken uyandığımı sanıyordum ama hala rüyada oluyordum, bazen baya gerçekçi gelebiliyordu ve gerçek mi rüya mı olduğunu anlamaya çalışıp rüyayı gerçek sandığım bile olmuştu sanırsam. ilk zamanlarda kontrol etmeye çalışırken uyanıyordum, kendimi istemli uyandırabiliyordum ek olarak. şu an uyanmama biraz daha iyi, ama şu aralar pek görmüyorum ve pek uğraşmıyorum görmek için.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı