M1 MacBook Air Hakkında Sormak İstedikleriniz

• Konuyu başlatan Mert
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 104
  • Görüntüleme 8B
MacBook erkanlarına koruyucu takmak saçma geliyor bana. Sonuçta'ta ekrana eliniz değmiyor sürekli. Telefon ekranı gibi dokunmatik olsaydı evet takmak mantıklı ancak bu şekilde aşırı saçma. Ekranın kalitesini aşırı derece düşüyor ekran koruyucu.

MacBook erkanlarına koruyucu takmak saçma geliyor bana. Sonuçta'ta ekrana eliniz değmiyor sürekli. Telefon ekranı gibi dokunmatik olsaydı evet takmak mantıklı ancak bu şekilde aşırı saçma. Ekranın kalitesini aşırı derece düşüyor ekran koruyucu.
Yanlış düşünüyorsunuz klavyedeki en ufak bir kir ekrana yapışıyor.

Merhabalar. Bir süre önce M1 MacBook Air aldım. 16 GB RAM'e sahip.

Almayı düşünen ya da içindeki yeni özelliklere merakı olan arkadaşlardan merak ettikleri bir şey varsa, test etmemi istedikleri şeyler varsa isteklerini yazabileceği bir konu açmak istedim.

Bununla alakalı bir inceleme videosu çekmeyi planlıyorum. Değinmemi istediğiniz konuları burada yazarsanız hem videoma katkıda bulunmuş olursunuz, hem de başka insanların da öğrenmesini sağlamış oluruz.

Sorularınızı bekliyorum.

Selamlar, sorularımı aşağıdaki kısımda belirteceğim.
1. MacBook almadan önce nasıl bir beklenti içine girmeliyiz?
2. Oyun hiç mi oynanmıyor?
3. MacBook verdiğimiz paraya değer mi?

Selamlar, sorularımı aşağıdaki kısımda belirteceğim.
1. MacBook almadan önce nasıl bir beklenti içine girmeliyiz?
2. Oyun hiç mi oynanmıyor?
3. MacBook verdiğimiz paraya değer mi?
İş için alacaksınız beklentilerinizi tamamen karşılar. Oyun tek tük oynarsınız lol cs go tarzı oyunlar. Verdiğin paraya tamamen değer.

Yanlış düşünüyorsunuz klavyedeki en ufak bir kir ekrana yapışıyor.

Klavye ile ekran yapışık değil. Arada mesafe var. Sizin dediğiniz gibi olsaydı ekranın her yeri çizik olurdu. Kasasının etrafında metal bir çıkıntı var ve ekranın kapağı ile kasanın arasına denk geliyor. Klavyenin kiri ile ekranın bir alakası yok.

Klavye ile ekran yapışık değil. Arada mesafe var. Sizin dediğiniz gibi olsaydı ekranın her yeri çizik olurdu. Kasasının etrafında metal bir çıkıntı var ve ekranın kapağı ile kasanın arasına denk geliyor. Klavyenin kiri ile ekranın bir alakası yok.
Klavyemde toz olup kapatınca direk ekrana yapışıyor. En sinir bozucu yanı ise peçeteyle falan geçmiyor kir veya toz. Gözlük bezi geçiriyor.

Dostum kullanıyorum ve cihazı biliyorum kullanan herkese sorabilirsin klavyeyi temizlemezsen en ufak leke ekrana geçer.

Geri
Yukarı