M1 MacBook Pro nasıl?

Şu an 8 alabiliyor olmam ile 1-2 yıl idare etmek istememin bağlantısını anlayamadım açıkçası. Sürekli olarak tek bir elektronik cihazda ömürlük kalan birisi değilim. Bu bilgisayarı iş yapmak için alıyorum ve bunların yenisi çıkana kadar kendimi toparlayıp yenisini almayı planlıyorum. Şu anki durumum ile gelecekteki durumum aynı olmayacak.

Ayrıca dün öğleden sonra 8 GB M1 MacBook Pro modelini satın aldım. Dünden beri kullanmaktayım. Benim gibi aklında sorusu olan arkadaşlar için 2 günlük deneyimimde çok fazla memnun kaldığımı şu ana kadar herhangi bir takılma yaşamadığımı, Photoshop ve Illustrator programlarında önceden çalıştığım ve benim için maksimum senaryoyu deneyimletecek dosyaları açtığımda düzenleme yaptığımda kesinlikle hiçbir takılma yaşamadım. Touchbar'ı bilmiyorum gereksiz görenler olmuştu ancak şurası şöyle olsa daha iyiydi gibi yorumlarla birlikte bence oldukça pratik ve işlevsel.

Kısacası Windows'tan geçiş yaptım ve ilk macOS deneyimimdi ve oldukça mutluyum ve kesinlikle pişman değilim. Ekran ve Touchpad'e ayrı olarak hayran kaldım. Öncelerde kullandığım 4K 17" laptopumun ekranında çok daha keyifli ve kaliteli gerçekten.

Apple ürünlerine aşırı pahalı ve gereksiz gözüyle bakan benim fikirlerimi tamamen değiştirdi. Sonuna kadar hak ediyor.

Son olarak vaktini ayırıp yorumlarını belirten herkese tekrar teşekkürler.
Hocam profilinizde OS X yazması beni mutlu etti. İnşallah mutlu olursunuz sizde ömür boyu.
İnşallah bozulmaz. Maşallah :D Şuanda MAC e geçmek için can atıyorum :D :D :D Maşallah ömür boyu kullanın.

15W'lık bir Ultrabook işlemcisinden bahsediyoruz gömmesi normal olmalı zaten. Rakip olan 1165G7 ve 3700U gibi işlemcilerden önde. Ayrıca bahsettiğiniz işlemciler yeni ki muhtemelen iki gün sonra tanıtılacak M1X onları ezip geçecektir.

28 Watt değerine kadar çıkabiliyor ve 5nm, 7nm işlemciler tarafından geride bırakılıyorsa çok da state of the art değil demektir.
Ayrıca bahsettiğiniz işlemciler yeni ki muhtemelen iki gün sonra tanıtılacak M1X onları ezip geçecektir.
Bakalım inşallah öyle olur.

Hocam profilinizde OS X yazması beni mutlu etti. İnşallah mutlu olursunuz sizde ömür boyu.
İnşallah bozulmaz. Maşallah :D Şuanda MAC e geçmek için can atıyorum :D :D :D Maşallah ömür boyu kullanın.
Çok teşekkür ederim hocam. Umarım en kısa sürede dilediğiniz bilgisayara geçersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı