M51 vs Realme 7 Pro vs POCO X3

Hocam her yere bunu atıyorum ama kendimi tutamıyorum.https://www.youtube.com/watch?v=jf6E7fKa2BQ

X3 eğer ROM atılmazsa bence bu karşılaştırmaya aday bile olamaz. Ha eğer ROM atılırsa olay olur ama orası ayrı.

Realme 7 Pro'nun 65W hızlı şarjı M51'in 7000 mAh bataryası var. Ağırlığı sıkıntı değil ise M51 alın bence ama sıkıntı ise Realme 7 Pro sizi üzmez.(kamera konusunda garanti veremem pek bilmiyorum).

POCO X3 sıfır 1900 liraya alabiliyorum. Realme 7 Pro 3600 liraya satılıyor. İki kat fark var sayılır. Bu şartlarda POCO X3 fiyat performans olarak öne çıkıyor sanırım. Önerilerinize açığım.

POCO X3 sıfır 1900 liraya alabiliyorum. Realme 7 Pro 3600 liraya satılıyor. İki kat fark var sayılır. Bu şartlarda POCO X3 fiyat performans olarak öne çıkıyor sanırım. Önerilerinize açığım.

X3 nerede 1900TL hocam? İthalatçı garantili veya kaçak üründür O, bütçe varsa Realme 7 Pro ezer geçer X3'ü. POCO'nun tek avantajı oyun, diğer şeyleri çok ön plana çıkmıyor.

Kesinlikle Samsung önermem. POCO'ya yazılım sıkıntılı dediklerine bakma, OneUI daha da sıkıntılı. POCO X3 al.

X3 nerede 1900TL hocam? İthalatçı garantili veya kaçak üründür O, bütçe varsa Realme 7 Pro ezer geçer X3'ü. POCO'nun tek avantajı oyun, diğer şeyleri çok ön plana çıkmıyor.

120 Hz ekranı var hocam da 120 FPS alacak gücü yok POCO'nun o yüzden onu almak çok saçma geldi (PUBG üzerinden değerlendirdim) ben olsam M51 alırdım

Kayıtsız hocam evet. Realme Pro 7 bence de daha iyi ama iki kat daha pahalı. Kararsız kaldım. Garanti benim için önemli değil bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı