M52 telefonda ekran kendi kendine hareket ediyor

UiiyHaçanDa

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 11800H / RTX 3070 / Hynix 1x16 3200 MHz CL22 / WD SN530 512GB / TGL Scala_TLS /Kingston 500GB 3500 mb/s
M52 telefonumda ara ara ekran kendi kendine hareket ediyor aşağı yukarı şeklinde telefonu kapatıp açınca düzeliyor.(yeniden başlatma değil normal tek tık). Ne sorun olabilir?

Ya ekranda sıkıntı var ya da virüs girmiş.
Ekranda sıkıntı olsa kapatıp açınca düzelmezdi diye düşünüyorum yanlış mıyım ?
Virüs için nasıl tarama yaparım?

Tam tarama yaptım temiz çıktı, peki böyle tekrar yalandığında göz ardı etsem kapatıp açarak düzeltmeye devam etsem daha çok zarar verir miyim veya garanti bu durumla ilgilenir mi?

Tam tarama yaptım temiz çıktı, peki böyle tekrar yalandığında göz ardı etsem kapatıp açarak düzeltmeye devam etsem daha çok zarar verir miyim veya garanti bu durumla ilgilenir mi?

Eğer cihazı yeni aldıysanız zaten direkt garantiye verin. (orijinal Samsung yetkili servisi) Garanti ilgilenir, telefonu yeni aldıysanız sıfır cihazla değişim talebindede bulunabilirsiniz.

Ghost touch problemi var. Ekran değiştirerek düzelir.

Peki benim hatam mı yoksa garanti karşılar mı ya da bu sıkıntıyla kullansam daha çok zarar verir miyim?

Eğer cihazı yeni aldıysanız zaten direkt garantiye verin. (orijinal Samsung yetkili servisi) garanti ilgilenir, telefonu yeni aldıysanız sıfır cihazla değişim talebindede bulunabilirsiniz.

Bu haziran almıştım cihazı iade de sıkıntı olmaz değil mi?

Bazen kendiliğinden sebepsiz yere olabiliyor. Yani kesin sizin hatanız denemez. Garanti karşılar mı tam emin değilim. Böyle kullanmaya devam edersen belki daha da ilerler.

Tamamdır o zaman yakın zamanda yetkili bir servise götüreyim teşekkürler yardım için.

Yeni konular

Geri
Yukarı