M600s alınır mı?

Alpha345

Kilopat
Şu anda g 203 LS kullanıyorum. Genelde palm arada da claw tutuyorum ve şu anki farem boyut olarak ideal geliyor. M600s boyut olarak daha mı küçük? İnternette pek inceleme bulamadım.

@Xantern sanırım siz bu fareye sahipsiniz. Rica etsem uzun kullanımınız sonunda olan deneyimlerinizi yazabilir misiniz? Sizce hala alınır mı?

Özellikle skatezlerinin durumunu da merak ediyorum. Razer goliathus mouse pad kullanıyorum sıkıntı yaşar mıyım?

Son düzenleme:
Yok, M600S hiç kullanmadım. 1000 TL altındayken alınırdı da şu an alınmaz. VXE R1 Pro Max alabilirsin. Yaklaşık olarak aynı şekle sahip.

Yok, M600S hiç kullanmadım. 1000 TL altındayken alınırdı da şu an alınmaz. VXE R1 Pro Max alabilirsin. Yaklaşık olarak aynı şekle sahip.
Önerdiğiniz markaya baktığımda sadece bir sitede bulabildim ve pek kullanıcı incelemesi vesaire de yok. Açıkçası olası bir problemde neyle karşılaşacağımı bilmiyorum. Elbette ürün donanım açısından fiyatının en iyisi olabilir lakin biraz daha yaygın bir markanın ürününü almak istiyorum. Bu fiyat bandında başka hangi ürünleri önerebilirsiniz? Önceliğim logitech, corsair, lenovo, steelseries vs fakat bu fiyat bandındaki modelleri sıkıntılıysa diğer önerilere de açığım.

Önerdiğiniz markaya baktığımda sadece bir sitede bulabildim ve pek kullanıcı incelemesi vesaire de yok. Açıkçası olası bir problemde neyle karşılaşacağımı bilmiyorum. Elbette ürün donanım açısından fiyatının en iyisi olabilir lakin biraz daha yaygın bir markanın ürününü almak istiyorum. Bu fiyat bandında başka hangi ürünleri önerebilirsiniz? Önceliğim Logitech, Corsair, Lenovo, SteelSeries vs fakat bu fiyat bandındaki modelleri sıkıntılıysa diğer önerilere de açığım.

Bilgi sahibi olmadığın bir ürünü araştırırken bilgi sahibi olan insanın dediğini dikkate almakta fayda var. Saydığın markaların hepsi çöp fareler üretiyor. Logitech'in son Superlight 2'si hariç. Onun da fiyatı çok pahalı, ayrı konu.

Sana önerdiğim VXE R1, VGN'in alt markası oluyor. VGN'in bu 2. faresi. İlk faresi Dragonfly F1 serisi, kendini kanıtlamış bir modeldi. Klavye, fare, mouse pad üretiyorlar. İyi de üretiyorlar. Sana önerdiğim VXE R1Pro Max farenin dışında hiçbir fareyi öneremem. Alabileceğin en iyi fare o çünkü.

Olası bir problemde neyle karşılaşacağını sana anlatayım. Oldu ki faren bozuldu. Wraith'e e-posta veya WhatsApp yoluyla ulaşırsın. Durumu anlatırsın. Sana gönderdikleri formu doldurup fareni ücretsiz bir şekilde Aras Kargo ile ulaştırırsın. Onlar ise %99 değişim yaparlar.

Çoğu üretici kendi ürününe 1 sene garanti verirken Wraith sattığı ürüne 2 yıl garanti veriyor. Wraith garantisi de Amazon'dan sonra en iyisi deneyimlerime göre. Farenin içerisini açıp birkaç şey yapmıştım. Bunu belirtmeme rağmen fareyi garantiye kabul ettiler. Normalde hiçbir firma kabul etmez bunu. Yanında da gönderdiğin fareye uygun skatez hediye ediyorlar garanti dönüşü.

Diyeceğim o ki VXE R1 Pro Max dışında hiçbir ama hiçbir fareyi sana önermiyorum.

Bilgi sahibi olmadığın bir ürünü araştırırken bilgi sahibi olan insanın dediğini dikkate almakta fayda var. Saydığın markaların hepsi çöp fareler üretiyor. Logitech'in son Superlight 2'si hariç. Onun da fiyatı çok pahalı, ayrı konu.

Sana önerdiğim VXE R1, VGN'in alt markası oluyor. VGN'in bu 2. faresi. İlk faresi Dragonfly F1 serisi, kendini kanıtlamış bir modeldi. Klavye, fare, mouse pad üretiyorlar. İyi de üretiyorlar. Sana önerdiğim VXE R1Pro Max farenin dışında hiçbir fareyi öneremem. Alabileceğin en iyi fare o çünkü.

Olası bir problemde neyle karşılaşacağını sana anlatayım. Oldu ki faren bozuldu. Wraith'e e-posta veya WhatsApp yoluyla ulaşırsın. Durumu anlatırsın. Sana gönderdikleri formu doldurup fareni ücretsiz bir şekilde Aras Kargo ile ulaştırırsın. Onlar ise %99 değişim yaparlar.

Çoğu üretici kendi ürününe 1 sene garanti verirken Wraith sattığı ürüne 2 yıl garanti veriyor. Wraith garantisi de Amazon'dan sonra en iyisi deneyimlerime göre. Farenin içerisini açıp birkaç şey yapmıştım. Bunu belirtmeme rağmen fareyi garantiye kabul ettiler. Normalde hiçbir firma kabul etmez bunu. Yanında da gönderdiğin fareye uygun skatez hediye ediyorlar garanti dönüşü.

Diyeceğim o ki VXE R1 Pro Max dışında hiçbir ama hiçbir fareyi sana önermiyorum.
Kesinlikle bu konudaki bilginize saygı duyuyorum. Aksini kastettiğimi düşünmenizi istemem. Açıkçası daha önce hem sitenin hem de farenin adını hiç duymamış olmam ve pek incelemesinin olmaması beni düşündürmüştü. Madem satıcı sitenin güvenilir olduğunu söylüyorsunuz o halde almamak için bir sebep kalmıyor.

Kesinlikle bu konudaki bilginize saygı duyuyorum. Aksini kastettiğimi düşünmenizi istemem. Açıkçası daha önce hem sitenin hem de farenin adını hiç duymamış olmam ve pek incelemesinin olmaması beni düşündürmüştü. Madem satıcı sitenin güvenilir olduğunu söylüyorsunuz o halde almamak için bir sebep kalmıyor.

Hayırlı olsun. Ürün elinize ulaşıp birkaç saat kullandıktan sonra tekrar yazarsınız buraya deneyimlerinizi.

Ürün eğer ithal ediliyorsa tedarik süreci uzun sürer mi? Ayrıca sitede kartla ödeme konusunda problem yaşar mıyım veya kapıda ödeme seçeneği var mı?

Ankara'dan gönderiliyor. 14.00'ten önce verilen siparişler aynı gün kargoda. Yurtiçi Kargo ile. Kapıda ödeme yok.

Ankara'dan gönderiliyor. 14.00'ten önce verilen siparişler aynı gün kargoda. Yurtiçi Kargo ile. Kapıda ödeme yok.
Sizce 4K lık dongle almak şart mı? Sanırım kutusundan 1K olan çıkıyor. Donma veya takılma yaşar mıyım almazsam? Ayrıca pro ve pro max te bluetooth neden yok biliyor musunuz?

Son düzenleme:
Sizce 4K lık dongle almak şart mı? Sanırım kutusundan 1K olan çıkıyor. Donma veya takılma yaşar mıyım almazsam? Ayrıca pro ve pro max te bluetooth neden yok biliyor musunuz?

Pro ve Pro Max modeli 4000 Hz desteklediği için daha üst seviye MCU kullanıyor. O da Bluetooth desteklemiyor. Üst seviye bir fareyi alıp kimse Bluetooth kullanmaz genelde.

Ben 4000 Hz ile 1000 Hz arasında hiçbir fark görmedim. 4000 Hz şarjı çok yiyor ve oyunlarda CPU kullanımını anlık zıplatarak takılma yapıyor. Gerek yok ona açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı