Mac Os X Nereden Satın Alınır?

Ağa Elbistanli

Hectopat
Selamın Aleyküm arkadaşlar. Ben mac os x kullanmak istiyorum. Öncelikle bilgisayarımın laptop markası dell inspiron 5010.

Sistem özellikleri :

• İntel core i3 3 ghz işlemci
  • 3 gb ram
  • 2 gb ati ekran kartı
  • 320 gb harddisk

Ne dersiniz? Mac os x kullanabilir miyim? Kullanabilirsem mac os x nereden satın alabilirim? İnternette pek bir şey bulamadım. Yardım ederseniz sevinirim.
Ha bu arada şimdi windows 7 kullanıyorum.

Mavericks güncellemesi ücretsiz, ama MAC OS X kullanıcılarına. Mavericks güncellemesini ücretsiz diye lisans işlemlerini atlatanların yaptığı 10.8 paralı, ama 10.8.1 ücretsiz bir güncelleme diye indirmekten farksız. Eğer şu ana kadar bir Mac sahibi olmadıysanız yapmanız gereken şey Apple'ın sitesinden ürünü satın almak. Sonrasında ise Mavericks'i herhangi bir torrent kaynağından indirebilirsiniz... Sistem uyumluluğu ise biraz sıkıntılı. Ekran kartı modelini belirtmezseniz kesin birşey söyleyemeyiz. ATI ekran kartlarının çok az bir kısmı desteklenmektedir. Ayrıca cümleniz şu şekilde olabilirdi;

Merhaba arkadaşlar. Ben Mac OS X kullanmak istiyorum. Öncelikle bilgisayarımın modeli Dell Insipiron 5010.
Sistem özellikleri ise;

- Intel Core i3 3GHz işlemci
- 3GB RAM
- 2GB ATI Ekran Kartı
- 320GB HDD

Sistemim uyumlu mudur, Mac OS X kurabilir miyim? Kurabilirsem Mac OS X'i nereden satın alabilirim? İnternette pek bir şey bulamadım. Yardım ederseniz sevinirim. Ayrıca şu an Windows 7 kullanıyorum.

Selamın Aleyküm arkadaşlar. Ben mac os x kullanmak istiyorum. Öncelikle bilgisayarımın laptop markası dell inspiron 5010.

Sistem özellikleri :

• İntel core i3 3 ghz işlemci
  • 3 gb ram
  • 2 gb ati ekran kartı
  • 320 gb harddisk

Ne dersiniz? Mac os x kullanabilir miyim? Kullanabilirsem mac os x nereden satın alabilirim? İnternette pek bir şey bulamadım. Yardım ederseniz sevinirim.
Ha bu arada şimdi windows 7 kullanıyorum.

Apple Store dan indirebilirsiniz. Lisans ödemesini 10.8 için yapabilirsiniz. Torrent adresleri sabit konularda mevcuttur.

Sizin bilgisayarınıza gelince ne ekran kartı, ne ses kartı nede wireless kartınızın marka modelini belirtmemişsiniz. Bunları belirtirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı