Macbook Air M1 alınır mı?

Teurastaja.

Kilopat
Ekranın kaliteli olması ve ışık sızması olsun istemiyorum. Çoğunlukla günlük işlerde ve dizi için kullanacağım. Arada sırada sıkıldığımda Genshin İmpact, PUBG Mobile, COD Mobile gibi oyunlar oynarım bu oyunları açıp açmadığını bilmiyorum. Bu bütçe yerine yine ikinci el RTX3050 HP Victus alabiliyorum. Windows laptop alırsam 2-3 tane PC oyunu hariç oynamam onlarıda çok nadir oynarım. Tercihimi nasıl yapmalıyım?

Ekranın kaliteli olması ve ışık sızması olsun istemiyorum. Çoğunlukla günlük işlerde ve dizi için kullanacağım. Arada sırada sıkıldığımda Genshin İmpact, PUBG Mobile, COD Mobile gibi oyunlar oynarım bu oyunları açıp açmadığını bilmiyorum. Bu bütçe yerine yine ikinci el RTX3050 HP Victus alabiliyorum. Windows laptop alırsam 2-3 tane PC oyunu hariç oynamam onlarıda çok nadir oynarım. Tercihimi nasıl yapmalıyım?
Oyun oynayacağım diyorsan Mac almanı tavsiye etmem. Her ne kadar yazdığın oyunlar düşük sistem gereksinimli oyunlar olsa da ileride başka oyunlarda oynamak isteyebilirsin. Macbook air'larda soğutucu fan yok dolayısıyla oyun yüzünden ısınan bilgisayar kendini nasıl ısıtır bilemedim.

Gündelik işler oyun ve film dizi içinse Macbook almanı önermem normal laptop öneririm

M1 Air'lerde ışık sızması pek yok. Gündelik işler için alacağın daha iyi bir cihaz yok piyasada fiyat bandına göre. Oyun tarafı ise tamamen destekle alakalı. Örnek vermem gerekirse LoL destekliyor ve full ayarlarda rahatça oynayabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı