MacBook almak mantıklı mı?

Bütçene ve workflow'una bağlı. Eğer macOS isteyen bir workflow'a sahipsen alınabilir ancak F/P oranlarının Windows tarafı kadar iyi olmadığını unutmayalım.

M1 Macbook Pro gerçekten iyi bu arada, harika.

Öğrenci iseniz Windows tarafına bakmamanız için bir sebep göremiyorum. Ek olarak artık Intel Macbook Air alınmaz, M1 bakabilirsiniz.

Geçen konularınızdan söylüyorum, masaüstü düşünüyorsanız o attığınızı iade edin, daha iyilerini toplarız.

MacOS desteği yüksek programlarla çalışılacaksa mantıklı bir cihaz çünkü hemen hemen her Windows cihazdan daha stabil çalışma garantisi vaadediyor. Öğrenci ürünü veya oyun oynama aracı değiller, iş ürünleri bunlar.

Kullanım amacı ne olacak? Stok bekleyip bunu alabilirsin veya beklemem diyorsan direk Apple'dan al. İkisi de öğrenci indirimli.

Hocam lisedesin ve korona günleri devam ediyor. Arkadaşlarınla oyun oynayağını düşünüyorum. Bence başka birlaptopa yönel.

@Samotne Ciasteczka Hocam bence ben yarın yeni bir konu açsam 8 bin liraya bilgisayar bakar mıyız?
Kullanım amacı ne olacak? Stok bekleyip bunu alabilirsin veya beklemem diyorsan direk Apple'dan al. İkisi de öğrenci indirimli.
M1 serisinin fiyatları ne olacak?

Geri
Yukarı