MacBook Pro M2 vs MacBook Air M1/M2

Öncelikle kullanacağınız programların desteklediğinden emin olun. Desteklemiyorsa Windows alın. Eğer fan gereken bir iş için kullanacaksanız Pro alın, onun dışında M2 işlemcili Pro'yu kesinlikle önermiyorum. Eski kasa, touchbar (hava atmak dışında bir işe yaramıyor) gibi dezavantajlara sahip. Önerim 13 - 15 inç MacBook Air.
O kadar az farka pro alınmaması mantıksız olur. hem ekran olarakta büyük fark var ips ve Liquid Retina Xdr ekran farkı devasa.
M2 işlemcili MacBook Pro'da XDR ekran yok. Fan haricinde Air yerine Pro almak tam bir israf.
1697886016411.png

Öncelikle kullanacağınız programların desteklediğinden emin olun. Desteklemiyorsa Windows alın. Eğer fan gereken bir iş için kullanacaksanız Pro alın, onun dışında M2 işlemcili Pro'yu kesinlikle önermiyorum. Eski kasa, touchbar (hava atmak dışında bir işe yaramıyor) gibi dezavantajlara sahip. Önerim 13 - 15 inç MacBook Air.

M2 işlemcili MacBook Pro'da XDR ekran yok. Fan haricinde Air yerine Pro almak tam bir israf.
Eki Görüntüle 1984752
Evet yanlış bilgilendirmişim ben XDR ekran var zannediyordum iyi ki düzeltmişsiniz.

Sanırım AutoCAD kullanacağız endüstri mühendisliği okuyorum makine kadar ağır değil ancak gene de teknik çizim kodlama gibi derslerimiz var.

Yanında kulaklık veriyorlar mı ben kulaklıkta almak istiyorumda hazır bayağı indirim olmuşken

Maalesef kulaklığı kendi cebinden ödemem gerekecek 😣

Yeni konular

Geri
Yukarı