MacBook Pro önerisi

silden

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Masaüstü bilgisayarı satıp MacBook Pro 16 inc M1 Pro 10CPU 16GPU 32 GB 512 GB almak mantıklı mı? Oyuncu değilim render işleri için ve kompaktlığı için kullanmak istiyorum açıkçası. Çoklu ekran desteği vs. de var 32 GB yeter diye düşünüyorum. Profesyonel değilim 1080P'de After Effects ile ders videoları hazırlayacağım sadece (katmanlar biraz fazla olabilir). Önerileriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Masaüstü bilgisayarı satıp MacBook Pro 16 inc M1 Pro 10CPU 16GPU 32 GB 512 GB almak mantıklı mı? Oyuncu değilim render işleri için ve kompaktlığı için kullanmak istiyorum açıkçası. Çoklu ekran desteği vs. de var 32 GB yeter diye düşünüyorum. Profesyonel değilim 1080P'de After Effects ile ders videoları hazırlayacağım sadece (katmanlar biraz fazla olabilir). Önerileriniz nedir?

Bütçenizi ve aklınızdaki modelleri söylerseniz yardımcı olabilirim.

Hocam 13 inç. işinizi görmez gibi geliyor.

Bütçenize uygun olanını seçersiniz.

Bilgisayarı tahmini olarak 48-49K ya satacağım gibi duruyor. Ekstradan üzerine biraz para ekleyerek 55K'ya kadar çıkabilirim. Sizce mantıklı mı geçiş yapmak ?

Geri
Yukarı