MacBook Pro tercih etmeli mi?

Bilgisayar mühendisliği okuyan biri MacBook Pro tercih etmeli mi?

Kişiden kişiye değişir bence o kadar paralara değmez fakat dersenki param var bütçem sınırlı değil tabii ki kullanabilirsin fakat ben MacBook'a vereceğim parayı 2 tane güxel laptopla değerlendirebilirsdim birisi masaüstü birisi laptop eğer eski modelini alacaksan alınabilir tabii ki.

Bilgisayar mühendisliği okuyan biri MacBook Pro tercih etmeli mi?
O sizin ne yapmak istediginize gore degisir. Her Isletim sisteminin kendisine gore artisi veya eksisi vardir. Sadece ogrencilik suresince, oyun oynamayip okula konsantre olup, performansinda sorun yasamayacaginiz bir cihaz arayisiniz varsa cevap belli: macbook

Ama arada oyun oynarim, gerekirse local server kurarim, sadece PC'de kullanacagim aplikasyonlar var derseniz o zaman da cevap PC

Yazılım ağırlıklı ise bölümünüz tercih etmenizi tavsiye etmem. Yüksek işlem gücü olsa da grafik kartı olarak vasat onun yerine üst düzey bir laptop tercih edebilirsiniz.

Macbook sizin kullanım amacınıza göre alınabilir. Mesela siz edit, ofis tarzı işlerle ilgileniyorsanız en iyi seçimdir Macbook almak. Oyun oynayan biriyseniz almayın derim.

Bir de alacaksanız M1 işlemcili bir Macbook almaya dikkat edin. M1 işlemcisi ileride daha da gelişecek ama şu haliyle bile güzel performans vadediyor.

Eğer gösteriş meraklısı değilsen almanı asla tavsiye etmem. Araştırmalarıma göre en ucuzu 7 k'dan başlıyor. Boş para ben o paraya monitör dahil üst düzey pc toplarım daha iyi illa laptop isterim dersen Monster Abra A5 V15.5 öneririm yada HP Pavilion X360 öneririm iyi günler

Macbook sizin kullanım amacınıza göre alınabilir. Mesela siz edit, ofis tarzı işlerle ilgileniyorsanız en iyi seçimdir Macbook almak. Oyun oynayan biriyseniz almayın derim.

Bir de alacaksanız M1 işlemcili bir Macbook almaya dikkat edin. M1 işlemcisi ileride daha da gelişecek ama şu haliyle bile güzel performans vadediyor.
Oyun içinde gayet güzel performans veriyor Macbooklar. Kendi bilgisayarıma baktıkça keşke 3 yıl önce Macbook alsaydım diyorum.
Eğer gösteriş meraklısı değilsen almanı asla tavsiye etmem. Araştırmalarıma göre en ucuzu 7 k'dan başlıyor. Boş para ben o paraya monitör dahil üst düzey pc toplarım daha iyi illa laptop isterim dersen Monster Abra A5 V15.5 öneririm yada HP Pavilion X360 öneririm iyi günler
Lütfen başlamayın o paraya masaüstü alınır diye. Tasarımı gerek yazılımı gerek işlemcisi ile tercih edilebilir Macbook. Mühendis gibi kişiler çantasında masaüstü mü taşısın? Hadi onu geçtim saydığım özelliklerden dolayı dediğin bilgisayar modelleri de es geçilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı