macOS HDD'den boot ederken "+++++++++" hatası veriyor

Genius97

Hectopat
Daha fazla  
İlk defa bilgisayarıma macOS kurmaya çalıştığım için soracağım sorular konusunda yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
Site üzerinde derinlemesine araştırma yaptım ve olabildiğince konuları okudum. İlk olarak kurulumu tamamladığımı söylemeliyim.

Şu ana kadar USB üzerinden boot yapabiliyordum ve macOS açılıyordu. Lakin artık ikinci aşama olan sorunları çözme kısmına gelince tıkandım. USB'siz çalıştırmak için yazılan her şeyi yaptım. Bir nevi boot kısmını yaptım şu anda, USB'siz boot ekranına kadar geliyor ama sonra macOS seçimini yaptığımda "++++++++++++++++++" yazıyor ve yeniden başlıyor, acaba şimdi sorun ne olabilir? Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kext'leri ve Config'i HDD'de oluşturduğunuz EFI bölümüne aktardınız mı?

Evet, kextlerin hepsini Efi’de other’ın içine kopyaladım. Doğru yer orasıydı değil mi?

Dediklerinizi denedim lakin hala restart yapma sorunu devam ediyor. Bu işlem biraz yorucuymuş, kurma aşamasında bu kadar yorulmamıştım ama şimdi boot kısmında takılı kaldım resmen. Başka bir şey var mı yapabileceğim ? Sorun neden kaynaklı olabilir?

El Capitan yüklemiştim.
Dediklerinizi yapmak için USB ile başlatacaktım fakat bu sefer onda da aynı hatayı verdi. Yani şuan artık USB ile de başlatamıyorum maalesef. Nasıl oldu anlayamadım, daha demin girebiliyorken ve hiçbir değişiklik yapmadığım halde şimdi giremiyorum. ++++ yazıyor ve yeniden başlıyor. Peki USB’den başlatamama sebebim ne olabilir?
Sistemi tekrar kurmak için sildim. Bu sefer de kurulum ekranında aynı şey oluyor. Boot kısmında seçiyorum ve sonra +++++ yazıyor ve yeniden başlıyor sistem. Durduk yere silmiş oldum kurduğum sistemi şimdi o da gitti.
Ya daha sorunsuz bir versiyon var mı, daha az hata veren ? Olmadı El kapitanı değil de onu yükleyeyim ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı