Macro Vac ban mı?

Bro sen hiç birisi Tec-9/Five-Seven ile üstüne tarayarak rush'layan biri görmedin herhalde ya da sana hep 1Tap atıyorlar ? Bize inanmıyorsan git Reddit'de konu aç, onlar daha iyi bilir. Hem nişan desteğine yardımı yoksa neden macro denen şeyi sadece hızlı sekme açmak yerine oyunlarda kullanıyorlar ?

Makro hiledir diyenler beni kanserden öldürecek...
Oyun senin makro kullandığını algılıyor canım kardeşim mesela Call of Duty MW3 Multiplayer de herhangi bir makro kullandığında serverdan atıyor çünkü o oyun multide makroya izin vermiyor. .
Gelelim kuru fasulyenin faydalarına.. Resmi Cs Go Store sayfasına gir SteelSeries'in skinli ayni zamanda makrolu fareleri satılıyor. Vee en başta prof oyuncular kullanıyor..
Neyse nutuk çekmek istemiyorum uzun lafın kısası MAKRO HILE DE-GIL-DIR.
Makronun ne olduğunu bilmeden yorum yapmayınız rica ediyorum.

Tam olarak anlatamadım sanırım. Zaten oyunun izin verdiği(yani Tech9 yada Negev herhangi farklı bir silahın ard arda atılan 2 atışın arasında geçen süre) atış hızı senin kontrol edebileceğin birşey değildir. Bunu sen değil herhangi bir hile programı dahi yapamaz. Makro sadece oyunun izin verdiği en yüksek hızda çalışıyor. Herhangi bir destek sunmuyor sana. Dediğim gibi nişan desteği sunmuyor sana. Otomatik HS atmıyor. He dersen makro kullanan kişi, el ile tek tek ateş edene göre eşit şartlarda oynayamayacak şunu da söyleyeyim o zaman oyunu 300 FPS ile oynayan ile 40 FPS ile oynayanda eşit şartlarda oynamadığı gibi 5 ping ile oynayan ile 100 ping ile oynayanda eşit şartlarda değildir. Eğer oyunu çok ciddi oynuyorsan makrolu bir mouse alabilirsin. Ben oyunu 5 pingle oynayabileceğim bir internet paketi alacak kadar ciddi oynamıyorum. Son olarak hile değildir. Rahat rahat kullanın. @rico

Haydaaa. Biriniz profesyönel oyuncular makro kullanıyor diyorsunuz biriniz de macro'yla normal atış hızı limitini aşamazsın.. Reddit'de konu açın isterseniz, burda gereksiz bilgi vermeyim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı