Macro Vac ban mı?

Tiktak

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler. 3-4 yıllık CS:GO oyuncusuyum. Yeni bir gaming mouse aldım. Frisby GX6. Macro kullanmayacağım ama macro programını yükledim. Vac ban yer miyim Allah korusun? Bir de her oyunda mouseu çevirince FPS 2'ye 3'e düşüyor bu mouseu kullanınca. Bunu da nasıl düzeltebilirim bileniniz var mı ? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam driverleriniz ve işletim sisteminiz güncel mi? Ayrıca sistem gereksinimleriniz tam olarak yetiyor mu?

Ban yemezsin herhangi bir destek programı kullanmıyorsun. Mouse kullanmak için gerekli programı kullanıyorsun sadece. Aşırı hızlı ateş etme diye bir şey yok. Sen istersen 1 milisaniye gecikme koy hızlı ateş etme makrosuna yinede oyunun sana izin verdiği en yüksek hızda ateş edebilirsin. İsterse tüm atış aralıkları eşit olsun yinede oyunun izin verdiği sınırı aşmıyorsun, aşamıyorsun. AWP' ye seri ateş etme makrosu kullandığını düşün. Otomatik sürekli ateş edebilir misin? Hayır. @win987 @Tiktak

Ban yemezsin herhangi bir destek programı kullanmıyorsun. Mouse kullanmak için gerekli programı kullanıyorsun sadece. Aşırı hızlı ateş etme diye bir şey yok. Sen istersen 1 milisaniye gecikme koy hızlı ateş etme makrosuna yinede oyunun sana izin verdiği en yüksek hızda ateş edebilirsin. İsterse tüm atış aralıkları eşit olsun yinede oyunun izin verdiği sınırı aşmıyorsun, aşamıyorsun. AWP' ye seri ateş etme makrosu kullandığını düşün. Otomatik sürekli ateş edebilir misin? Hayır. @win987 @Tiktak
Oyunun verdiği hıza normalde yaklaşamıyoruz bile. Teklilerde bir macro dene farkı anlarsın. Ayrıca saniyede 30 tıklama, sekmeme gibi makrolar var. Çalışıyor, denedim. Ama insanı köreltir ve de atış desteğine girer.

Atış desteğine girmesi için aim locker gibi işlevi olması lazım makronun. Mesela Tech9 yada FiveSeven gibi bir pistol ile makro kullandığında sana sadece otomatik mause tıklama imkanı tanıyor. Herhangi bir nişan desteği sunduğu yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı