Maddi durumu olmayan adama orijinal oyun aldırma sevdası

Günde 11-12 saat çalışan ve bir eğlencesi oyun olan birine git o istediğin örneğin RDR2 200 TL ver al demek mantıklı mı? Ayrıca bu fiyat oyunun indirimli hali. Oyun fiyatları diğer ülkelerde bu şekilde değil yani asgari ücretlininde durumu yetecek şekilde ama ülkemizde bu şartlar olmadığı için crack indirmesinde sakınca görmüyorum RDR2 ülkemizde 60 TL satılsa asgari ücretlininde durumu olsa zaten crack indirenin a**
RDR2 alma gibi bir zorunluluk yok. Dediğim gibi uygun fiyatlara birçok güzel oyun mevcut. RDR2'yi çok oynamak istiyosa nasıl bilgisayar için para biriktirdiyse RDR2 için para biriktirebilir. Kaçmıyor bir yere oyun.

Steam 2.5TL üzerinden oyun satıyor. Sizin dediğiniz oyunlar konsol oyunları. Cyberpunk bile 280TL civarı satılıyor. PC oyunları ucuz.
Bana derdinizi anlatmak değil eleştiri yapmak için konuyu açmışsınız gibi geldi. Bilemiyorum.
Her oyun için geçerli değil. Yayıncılar belirliyor onu.

Duyar kasmayın. Bilgisayar üzerinde toplasanız 3 oyun yoktur 500TL'ye. 100 liranın altında -ki çoğu da 10 ile 50 lira arası- yüzlerce güzel oyun var. Ona da mı el vermiyor bütçe, o zaman gamepass var? EA Play var? Lütfen artık duyar kasıp beğeni toplamaya çalışmayın...

O zaman bilgisayar almak yerine çalmasında da sakınca görmemen lazım. İkisi aynı kapıya çıkıyor. Maddi durumunun olmaması ona crackli oyun indirme hakkı doğurmuyor malesef. Benim tavsiyem Epic games ve Steam'in kış indirimleri başladı ve gayet uygun fiyatlara oyunlar var. Bu indirimler değerlendirilebilir.

İkisi aynı kapıya çıkmıyor. İkisi farklı şeyler.

Mesela benim de oyuncu kasası toplayacak durumum yok ama internetim 35Mbps olduğundan Geforce Now kullanıyorum. Epic Games'ten Cyberpunk 2077'yi 180 TL'ye alıp Ultra ayarlarda bitirdim.
İkisi aynı kapıya çıkmıyor. İkisi farklı şeyler.
İkisinde de hak yeniyor ve suç işleniyor. Sadece crackli oyun indirmek daha kolay.

Mesela benim de oyuncu kasası toplayacak durumum yok ama internetim 35Mbps olduğundan Geforce Now kullanıyorum. Epic Games'ten Cyberpunk 2077'yi 180 TL'ye alıp Ultra ayarlarda bitirdim.

İkisinde de hak yeniyor ve suç işleniyor. Sadece crackli oyun indirmek daha kolay.

Galeriden araba çalınca, o araba gidiyor. Kopyalanmıyor ?

Call of Duty fani olmama ragmen multiplayeri mezarlik gibi olan, hikayesini cocuklugumda en az 3 kere bitirmis oldugum oyununa 70TL para vermem. MW 2019 alayim diyorum, gozlugumu cikartiyorum fiyat ayni, takiyorum yine ayni. Oyunun fiyati 59 euro, TL'ye ceviriyoruz sakkkk 557TL. Ben bu oyuna 557TL alana kadar kendime yeni kasa ve PSU alirim, ustune battle pass parasini koyar, 8GB RAM de eklerim gider pasa pasa Minecraft oynarim. Bazen gercekten de dunya adaletsiz oluyor fakat Orta Dogu'da yapabileceginiz bir sey yok.

Geri
Yukarı