Maddi durumu olmayan adama orijinal oyun aldırma sevdası

Asgari ücretli insanlara göre çok maddi durum olmadığından okul okuyamayanlar var. Geri kafalılık değil ailenin suçunu çekıyorlar.

Steam 2.5TL üzerinden oyun satıyor. Sizin dediğiniz oyunlar konsol oyunları. Cyberpunk bile 280TL civarı satılıyor. PC oyunları ucuz.
Bana derdinizi anlatmak değil eleştiri yapmak için konuyu açmışsınız gibi geldi. Bilemiyorum.
Yanlış bilgi, sabit kur yok.

Saydıkları oyunları oynamak için en az 10000 TL'lik bilgisayar lazım, o bilgisayarı alabiliyorsa oyunu da alır.

Yaşın kaç bilmiyorum ama adam gayet haklı oradaki oyunların pahalı. Olması sorun PC aldırıyor çocuk ama oyun aldıramıyor bu sorun burada başlıyor ama senin gibiler böyle insanlara tepeden bakıyor. Eminim o çalışan çocuk daha fazla hak ediyordur. Belki pcsi kötüdür bu oyunları oynamasa bile Sims oynamak ister ama fiyatı çoktu pes ister oynayamaz 2K oynamak ister oynayamaz. Orijinal kullanıyorum diye inanlara havadan bakamazsın.

Yanlış bilgi, sabit kur yok.

Genel olarak dedim. Elbet sabitlemeyecek adam. PC oyunları pahalı değil ki 100TL üzerinde nadir oyun var. ETS 2 PUBG Witcher3 R6 bir sürü oyun indirimle 50TL altı, normal 100TL altı alıyorsun. Zaten Epic birçok oyunu beleş veriyor.

Epic Games'den bedava oyun alabilir aslında. Ara sıra oynanabilir oyunlar veriyor. Bilgisayar alınca ben de oynayabilirim inşallah. :D.

Oyunların 250 TL olması fazla değil mi sizce oyun bu asıl önemli olan bu oyun 250 TL nedir ya.

Ama 250 ₺ olan oyunlar piyasaya yeni çıkan popüler oyunlar oluyor genelde. Bak GTA 5'e Epic Games bedava dağıttı. Aslında PS4 ya da PS5 ile oynamıyorsan oyun fiyatları makul.

Yeni konular

Geri
Yukarı