Maden suyu tier list

celilemrednsmnt

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, XFX RX 5700 XT Double Dissipation, GoodRam 2x8 16 GB 3600 MHz, B450M Dragon, Kioxia Exceria G2 1 TB, Snowman T6, WD 1 TB HDD, Frisby 9320G Mesh.
Meslek
Sistem Destek Uzmanı
Uzun zamandır bir maden suyu sever olarak maden sularının hangisi daha iyi diye gözlem ve test yapıyorum. Son deneyimim olan "eskipazar" maden suyundan sonra benim sıralamam şu şekilde;

1-Beypazarı
2-Eskipazar
3-Özkaynak
4-Sarıkız
5-Sırma

Ek olarak kızılay ve damla maden sularını(!) maden suyu olarak gören insanları anlamıyorum. Size göre en iyi maden suyu markası hangisidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun zamandır bir maden suyu sever olarak maden sularının hangisi daha iyi diye gözlem ve test yapıyorum. Son deneyimim olan "eskipazar" maden suyundan sonra benim sıralamam şu şekilde;

1-Beypazarı
2-Eskipazar
3-Özkaynak
4-Sarıkız
5-Sırma

Ek olarak kızılay ve damla maden sularını(!) maden suyu olarak gören insanları anlamıyorum. Size göre en iyi maden suyu markası hangisidir?
Sarıkız bence Özkaynak'tan daha iyi. Sırma tazikli su gibi.

Sarıkız bence Özkaynak'tan daha iyi. Sırma tazikli su gibi.
Benim yaptığım sıralamada sadece Beypazarı'nın farkı gözle görülür seviyede, diğerlerinin arasındaki fark az. Sarıkız ile Sırma yer değiştirebilir ama Sırma o kadar da kötü değil bence. Saka, uludağ gibi markalardan iyidir.
Kula hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hiç duymadım bu markayı.
Sarı kız.
Sırma.
Başka bakma.
Hocam Beypazarı'na ayıp ediyorsunuz, yapmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı