Madencilik Rehberi - Crypto Mining

Rehberi Beğendiniz mi?

• Oy verenlerin toplamı
    98
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar ben Gigabyte RX 570 4GB ve Gigabyte RX 580 8GB ile Eth yada zcas kazmak istiyorum. Sistemim de High Power 500W 80+ bulunmakta. Eski sistemden kalma elimde 300W PSU'da var yetmezse kullanırım. Günlük ne kadar kazanç bırakır? Elimde MSI H110M 1151 pin ana kart var. Ve bu anakart USB Riser(V6) ile 2 GPU kaldırır mı? Hiçbir yerde cevap bulamadım sizlerin bilgisine güvenerek soruma cevap arıyorum?
Ayrıca Claymore uygulamasını yükledim fakat .bat dosyasını mı değistirmemiz gerekiyormuş tam bilmiyorum. Kurup nasıl bir değişiklik yapılacak o konuda da bilgili arkadaşlara ihtiyacım var. Ben yükledim ama ne yapacağımı bilemiyorum. Yardımınızı bekliyorum.
Şimdiden teşekürler.

Günlük 9 dolar gibi bir değer kazanırsın. Anakarta x1 2 adet ve 1 adet x16 var yani 3 GPU takabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zcash denemek istiyorum surpnovadan ama bir türlü wallet alamadım. Kod mod yazıyorlar bir sürü bir hesap almak için. Şimdi Ether wallet hesabını Zcash hesabı olarak kullanamıyoruz galiba. Zcash hesabı almanın kolay yolu var mı?

Blockchain hesabını kullanamazsın. Poloniex ya da Bittrex gibi sitelerden Wallet alman lazım. Poloniex'te balance sekmesinden "ETH" şeklinde aratırsan ETH'ye tıklayıp "deposit" dersen adresin çıkar. Resimdeki gibi.Eki Görüntüle 242002

Günlük 9 dolar gibi bir değer kazanırsın. Anakarta x1 2 adet ve 1 adet x16 var yani 3 GPU takabilirsin.
Eyvallah kardeşim. Riser olarak ne önerirsin? Versiyon 5 ve versiyon 6 var hangisini kullanmalıyız?

2017 NEW 60CM PCI Express PCI E 1X to 16X Riser Card Extender PCIE Adapter + USB 3.0 Cable & 15Pin SATA to 4Pin IDE Power Cord-in Computer Cables & Connectors from Computer & Office on Aliexpress.com | Alibaba Group

Şunu düşünüyorum uygun mudur?

Zcash denemek istiyorum surpnovadan ama bir türlü wallet alamadım. Kod mod yazıyorlar bir sürü bir hesap almak için. Şimdi Ether wallet hesabını Zcash hesabı olarak kullanamıyoruz galiba. Zcash hesabı almanın kolay yolu var mı?

Poloenix üzerinden cüzdan açtım ayrıca flypool kullanıyorum bir problem yok şimdilik.

Bende bu madencilik işini yapmak istiyorum küçük bir yatırım ile baya yerlere gelebiliyorsun birkac aya 7 bin TL gibi bir yerden para gelecek bir sorun çıkmazsa umarım bir sorun çıkmaz :). Sizi yakından takip ediyorum.

Ether walletı kullanamazsın. Poloniex ya da Bittrex gibi sitelerden wallet alman lazım. Pool olarak Flypool'u öneririm.
Attığın ürün V6 alabilirsin.
Gamepower GM-1050 APFC 14cm 80+ Silver 1050W Psu - incehesap.com
Bu PSU nasıldır? Fiyatı gayet uygun ama markayı ilk defa görüyorum.
Markayı ilk defa duydum bilmiyorum. Evga ya da Corsair almakta fayda var.

Bende bu madencilik işini yapmak istiyorum küçük bir yatırım ile baya yerlere gelebiliyorsun birkac aya 7bin TL gibi bir yerden para gelecek bir sorun çıkmazsa umarım bir sorun çıkmaz :). Sizi yakından takip ediyorum.
Teşekkür ederim. Rig tavsiyesi istersen her zaman burdayız :)

Teşekkür ederim. Rig tavsiyesi istersen her zaman buradayız :)

• MSI H110M PRO VD-PLUS
  • 8GB RAM
  • 1 TB HDD
  • RX 570 ve RX 580 iki tane kart
  • G4560 İşlemci
  • High Power 500W PSU+ 300W PSU
(Normalde topladığım PC ile deneyeceğim. Para kazanmayı becerebilirsem kazandıkça 2. PC olarak yeni parçalar alacağım.)
USB Riser dışında eksik bir şey var mı hocam?

Ether walletı kullanamazsın. Poloniex ya da Bittrex gibi sitelerden wallet alman lazım. Pool olarak Flypool'u öneririm.

Attığın ürün V6 alabilirsin.

Markayı ilk defa duydum bilmiyorum. Evga ya da Corsair almakta fayda var.

Teşekkür ederim. Rig tavsiyesi istersen her zaman burdayız :)

Çok iyi oldu baya bir ayrıntısı var şu meletin ama hala kafama bir soru takıldı. Bu adamlar neden para veriyor, basit bir şekilde bu işi özetleyebilecek var mı? Hani esas amacı ne? Biliyorsunuz hiç kimse durduk yere para vermez. Ayrıca ülkemizde yasal mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı