Madencilik Rehberi - Crypto Mining

Rehberi Beğendiniz mi?

• Oy verenlerin toplamı
    98
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ekran Görüntüsü (85).png

2 kere ödeme aldım ve sadece 1 hafta arayla neler olduğunu kısaca özetlemek isterim.

12 haziran'dan 17 haziran'a kadar günlük 0.01 eth kazma oranıyla 5 günde 63 TL para kazandım. 2 gün ara verdikten sonra tekrar başladım ve 6 günde günlük 0.007 eth kazma oranıyla 52 TL kazandım. Kırdığım blok sayısı daha fazla olmasına rağmen daha az ethereum aldım. Tabi bunda ethereum'un değerinin düşmesinin de etkisi var. İlerleyen günlerde bu işin daha da zorlaşacağını düşünüyorum. Benim gibi tek kart kullananlar özellikle bu sıcak yaz günlerinde bu eziyete katlanarak kazı yapmasınlar. Ne zaman popülaritesi azalır ya da değerler normale döner o zaman tekrar düşünülebilir. Benim için en azından şuanlık bu defter kapanıyor.

Bu arada söylediğim şeylerde yanlışlık olabilir zira sadece para kazanıp bunu nakite çevirecek kadar bilgim var. :D

Temmuz ortası gibi söyleniyordu ama belli değil.

Günlük ortalama 26 dolar kazanırsınız. Elektrik faturasında ise +400 TL artış olur.

Eğer laptopsa hiç bulaşma bu işe.
Laptop ile bağlantısını anlayamadım? Dizüstü bilgisayarım ile madencilik yapıyorum eth ile günde 10.30 civarı zcash ile 11 nicehash ile 12.35 alıyordum şuan yeni çıkan farklı bir para birimini solo olarak kazıyorum 2 günlük veriler olarak günde ortalama 37 TL kazanıyorum. Sıcaklık olarakta 70 dereceden yukarı çıkmıyor kim demiş laptop ile bulaşma diye.

Laptop ile bağlantısını anlayamadım? Dizüstü bilgisayarım ile madencilik yapıyorum eth ile günde 10.30 civarı zcash ile 11 nicehash ile 12.35 alıyordum şuan yeni çıkan farklı bir para birimini solo olarak kazıyorum 2 günlük veriler olarak günde ortalama 37 TL kazanıyorum. Sıcaklık olarakta 70 dereceden yukarı çıkmıyor kim demiş laptop ile bulaşma diye.

Cihazınızın soğutması iyi olabilir. Normal Rigler bile 70-80 olarak çalışıyorlar. Çoğu laptop yandı mining yüzünden.
Kişisel Bilgisayarlar İle Madencilik Rehberi

Son düzenleyen: Moderatör:
Paylaşım için teşekkürler.

Ben jaxx tan zcash hesabı açtım ve zcash kazımına başladım. 2 ayrı bilgisayardan kazım yapıyorum Asus gtx 1060 6gb turbo kart ile yapıyorum.

1. Merak ettiğim, bir PC zcash kasarken diğer PC ile aynı hesaba ETH kazabilir miyim?

2. ETH için aynı jaxx hesabı üzerinden ETH için cüzdan açmabilir miyim? Yoksa yeni bir üyelik mi gerekir jaxx 'a?

Teşekkürler

Paylaşım için teşekkürler.

Ben jaxx tan zcash hesabı açtım ve zcash kazımına başladım. 2 ayrı bilgisayardan kazım yapıyorum Asus gtx 1060 6gb turbo kart ile yapıyorum.

1. Merak ettiğim, bir PC zcash kasarken diğer PC ile aynı hesaba ETH kazabilir miyim?

2. ETH için aynı jaxx hesabı üzerinden ETH için cüzdan açmabilir miyim? Yoksa yeni bir üyelik mi gerekir jaxx 'a?

Teşekkürler
1. Yapabilirsin.
2. Evet açabilirsin.

Cevap için teşekkürler. Peki jaxx ten bunu nasıl yapıyoruz. Yani ETH hesabı nasıl açabilirim ve benim oradaki eth cüzden hesap kodum ne olacak?

Buradan Jaxx uygulamasını indir. İndirdikten sonra Jaxx'ı aç. Create New Wallet'a basıp ETH'yi seçersen işlem tamamdır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı