İnceleme Mafia 2 alınır mı?

Mafia 2 kısaca anlatmak gerekirse ailesine bakmak için Mafia işlerine katılan bir adamı anlatıyor.
Gerçekten bu oyun çıkalı çok oldu ama halen taş gibi oyun olduğunu söyleyebilirim hikayesi çok üst düzey mekanikleri fena değil.
Tabii ki de sevmediğim şeyleri de var bazı görevler boş ve gereksiz bazı bölümler atlanmıyor ve gereksiz sıkıcı.
Ama parasına değecek olan bir oyun olduğunu düşünüyorum.

Hele hele bir tane gizlilik görevi olan bir yer vardı orası o kadar iyiydiki oynadığm en iyi bölümler arasına girer.
İnsanların bu oyunu pek sevmediğini gördüm, nedeni ne acaba siz de görüşlerinizi yazın.
Hazır Steam fiyatları yükselmişken alıp denenmesi gereken bir oyun.
Ama grafikleri çok eski geldi oynamak istemiyorum derseniz remake varsiyonu da var onu da deneyebilirsiniz.

Oyunda beğenmediğim şeylerden biri araba sürüşü boş diyologlar ve de bazı kötü görevler.
Ara sıra beni oyundan bile soğuttular çoğu kişi bu oyunu Mafia 1 ile karsılaştırıyor Mafia 1'i oynamadım bir şey diyemem ama benim için en iyi.
Mafia oyunu.

79/100

(Kişisel bir görüştür başka düşünen yazabilir.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Mafia'nın klasiği Steam'de indirim dönemi 11 TL'ye düşüyor, Mafia II'nin klasiği de yeni nesil Mafia II ile birlikte geliyor. Kesinlikle oynanması gereken bir seri.

Paran yoksa oynamayacaksın ya da indirim bekleyeceksin. Hırsızlığı meşrulaştırmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı