Mafia 3 vs Witcher 3

Lintos

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Colorado, Colorado Springs
Arkadaşlar Mafia 3 indirimdeyken alınır mı? Şu an 30 TL. Ya da Witcher 3 alınır mı? Sanırım Witcher 3'ü tam anlamıyla anlamak için oynarken tüm 2. oyununu falan oynamam gerekliymiş doğruluğu nedir? Sizce Witcher 3 mü Mafia 3 mü almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Witcher 3 GOTY 30 TL. Ayrıca Witcher 2 5-6 TL bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam. Alabilirsiniz isterseniz. Bende Witcher 1 almayın. Mekanikleri kanser eder sizi. Hem Witcher 2 de 1den bahsediyordu sanırsam.

Son düzenleme:
Ben Witcher 1 ve 2 yi de almıştım zamanında 4.5 liraya. Bence oyunun hikayesi muazzam ve o yıllarda yapılmış çok iyi bir oyun. Kesinlikle 1 ve 2 her türlü bende bu övgüyü alıyorsa, 3'de alır. Bilgisayar çok eski oynayamadım 3'ü o yüzden sadece anlatılanlarla,Youtube ile biliyorum. Witcher serisi, çok fazla iyi bir seri. Bence 1, 2 ve 3'ü de almalısın.

Ben Witcher 1 ve 2 yi de almıştım zamanında 4.5 liraya. Bence oyunun hikayesi muazzam ve o yıllarda yapılmış çok iyi bir oyun. Kesinlikle 1 ve 2 her türlü bende bu övgüyü alıyorsa, 3'de alır. Bilgisayar çok eski oynayamadım 3'ü o yüzden sadece anlatılanlarla,Youtube ile biliyorum. Witcher serisi, çok fazla iyi bir seri. Bence 1, 2 ve 3'ü de almalısın.
2 yi aldım oynamaya çalıştım fakat cidden çok sıkıldım oynarken bıraktım witcher 3 ün accayip övgü aldığını görünce alasım geldi açıkçası
Witcher 3 alın. İlla Mafia serisinden istiyorsanız Mafia II alınabilir. 11-12₺ idi.
Açıkçası içimden geçen witcher 3 fakat oyuna hakim olmayı istiyorum anlamak istemiyorum ama aynı zamanda witcher 2 yi oynamak istemiyorum cidden oynarken çok sıkmıştı beni hikayesini vb okuyarak 3 e devam edebilirmiyim sizce?

Sanırım Witcher 3'ü tam anlamıyla anlamak için oynarken tüm 2. oyununu falan oynamam gerekliymiş doğruluğu nedir? Sizce Witcher 3 mü Mafia 3 mü almalıyım?
Herkesin verdiği cevapları vereceğim ama gerçekten de Witcher 3 bir efsanedir. Kendisi ortalama üstü bir oyundan (Witcher 2) sonra çıkan efsanevi bir oyundur.

Mafia 3 ise Mafia 1 ve 2 gibi çok güzel oyunları çöp etmiş 25 saat boyunca aynı şeyi tekrarladığınız bozuk bir oyundur. Ama tabi ki seçim size kalmış. (Bu arada Witcher 3 oyununu Witcher 2 oyununu oynamadan da anlayabilirsiniz ama Witcher 1 ve 2 oyunlarının hikayesini bilerek geçiş yapmanız daha iyi olacaktır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı