Mafia 3 vs Witcher 3

Lintos

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Colorado, Colorado Springs
Arkadaşlar Mafia 3 indirimdeyken alınır mı? Şu an 30 TL. Ya da Witcher 3 alınır mı? Sanırım Witcher 3'ü tam anlamıyla anlamak için oynarken tüm 2. oyununu falan oynamam gerekliymiş doğruluğu nedir? Sizce Witcher 3 mü Mafia 3 mü almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Witcher 3 GOTY 30 TL. Ayrıca Witcher 2 5-6 TL bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam. Alabilirsiniz isterseniz. Bende Witcher 1 almayın. Mekanikleri kanser eder sizi. Hem Witcher 2 de 1den bahsediyordu sanırsam.

Son düzenleme:
Ben Witcher 1 ve 2 yi de almıştım zamanında 4.5 liraya. Bence oyunun hikayesi muazzam ve o yıllarda yapılmış çok iyi bir oyun. Kesinlikle 1 ve 2 her türlü bende bu övgüyü alıyorsa, 3'de alır. Bilgisayar çok eski oynayamadım 3'ü o yüzden sadece anlatılanlarla,Youtube ile biliyorum. Witcher serisi, çok fazla iyi bir seri. Bence 1, 2 ve 3'ü de almalısın.

Ben Witcher 1 ve 2 yi de almıştım zamanında 4.5 liraya. Bence oyunun hikayesi muazzam ve o yıllarda yapılmış çok iyi bir oyun. Kesinlikle 1 ve 2 her türlü bende bu övgüyü alıyorsa, 3'de alır. Bilgisayar çok eski oynayamadım 3'ü o yüzden sadece anlatılanlarla,Youtube ile biliyorum. Witcher serisi, çok fazla iyi bir seri. Bence 1, 2 ve 3'ü de almalısın.
2 yi aldım oynamaya çalıştım fakat cidden çok sıkıldım oynarken bıraktım witcher 3 ün accayip övgü aldığını görünce alasım geldi açıkçası
Witcher 3 alın. İlla Mafia serisinden istiyorsanız Mafia II alınabilir. 11-12₺ idi.
Açıkçası içimden geçen witcher 3 fakat oyuna hakim olmayı istiyorum anlamak istemiyorum ama aynı zamanda witcher 2 yi oynamak istemiyorum cidden oynarken çok sıkmıştı beni hikayesini vb okuyarak 3 e devam edebilirmiyim sizce?

Sanırım Witcher 3'ü tam anlamıyla anlamak için oynarken tüm 2. oyununu falan oynamam gerekliymiş doğruluğu nedir? Sizce Witcher 3 mü Mafia 3 mü almalıyım?
Herkesin verdiği cevapları vereceğim ama gerçekten de Witcher 3 bir efsanedir. Kendisi ortalama üstü bir oyundan (Witcher 2) sonra çıkan efsanevi bir oyundur.

Mafia 3 ise Mafia 1 ve 2 gibi çok güzel oyunları çöp etmiş 25 saat boyunca aynı şeyi tekrarladığınız bozuk bir oyundur. Ama tabi ki seçim size kalmış. (Bu arada Witcher 3 oyununu Witcher 2 oyununu oynamadan da anlayabilirsiniz ama Witcher 1 ve 2 oyunlarının hikayesini bilerek geçiş yapmanız daha iyi olacaktır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı