Mafia II vs Gta IV (Sizce hangisi?)

Mafia II mi? Gta IV mü?

• Mafia II

Oy: 12 48,0%
  • GTA IV

Oy: 13 52,0%

• Oy verenlerin toplamı
    25
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TpszTelevizyon

Kilopat
Makaleler
24
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği
Yaza almayı düşündüğüm oyunlardan birkaçı fakat bu 2 oyun arasında çok kararsızım. Çok benzer noktaları, bir o kadarda ince farkları var. Derim ben mesela bu oyun bundan daha güzel. Oynayacaksam ilk bunu oynarım. Ama bunda öyle bir şey yok. Kararsızlık sardı aklımı. :)

GTA IV From Liberty City oynadın mı hiç? Baya güzel. Ben sipariş verdim yarın gelmesi lazım.

GTA IV From Liberty City oynadın mı hiç? Baya güzel. Ben sipariş verdim yarın gelmesi lazım.

Benim gördüğümde GTA IV From Liberty City. Yani Liberty City ile Mafia II arasında kaldım.

2 kişi Mafia II demiş. Oylamada 1 kişinin oyun var o da GTA. :)

Mafia 2 oynarsan 1980 li yılların sarhoşu olursun. 2 defa bitirdim. Serbest gezinti modu ve turbo tuning modu ile oyun bi harika ve hikayesi çok güzel...

Oylamalar çok eşit çıkarsa ikisini de oynarım derim ama bu tarz oyunlarda uzun sürer ve oyunu bitirmeye değil anı yaşamaya bakarsınız. Böylece oyun uzadıkça uzar... Kısacası iki oyunu da oynamak biraz yürek ister... :) 1 hafta oylama süresi var. bakalım en son ne çıkacak sonuç. Dediğim gibi 2 oyunu da beğendim ve kararsız kaldım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı