Mafia oyunlarını ayrı ayrı alınca neden daha ucuza geliyor?

Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam, şu anda Epic üzerinde Mafia serisi indirimde ve "trilogy" paketi 149,60 fiyatından satılıyor. Ben de satın alacağım ancak paketin içindeki oyunları sepete ayrı ayrı eklediğimde 122,99 TL'ye denk geliyor. Bunun sebebi nedir? Trilogy satın alınca ekstradan sahip olduğumuz ürünler mi oluyor?
1675604804128.png

Selam, şu anda Epic üzerinde Mafia serisi indirimde ve "trilogy" paketi 149,60 fiyatından satılıyor. Ben de satın alacağım ancak paketin içindeki oyunları sepete ayrı ayrı eklediğimde 122,99 TL'ye denk geliyor. Bunun sebebi nedir? Trilogy satın alınca ekstradan sahip olduğumuz ürünler mi oluyor?
Eki Görüntüle 1658346

Paket içeriğinde hiç bir fark yok. Fiyatlandırma hatası olarak düşünüyorum. Pişman falan da olmazsınız. Epic'te oyunların çalışmasında hiç bir sıkıntı ya da problem yok. 2. oyunu buradan aldım. Olumsuz yorumlara kulak asmayın, fiyat mükemmel.

Sanırım Mafia 2'nin normal hali gelmiyor yoksa aklıma başka açıklama gelmedi Epic'ten alma pişman olursun bir de o var.

Hocam neden pişman olayım?

Paket içeriğinde hiçbir fark yok. Fiyatlandırma hatası olarak düşünüyorum. Pişman falan da olmazsınız. Epic'te oyunların çalışmasında hiçbir sıkıntı ya da problem yok. 2. oyunu buradan aldım. Olumsuz yorumlara kulak asmayın, fiyat mükemmel.

Hocam normal versiyonu da geldi mi oyunun?

Hepsinin açıklama kısmında sahip olduğu içerikler yazıyor. Eğer yine de tekli olarak almak daha uygunsa öyle yapmak daha akıl kârı olacaktır hocam. Ben de 1 ve 2'yi almıştım. Fiyat hatası olabilir de olmayabilir de. Birçok insan direkt üçlü paketi sepete atabilir bundan dolayı da kâr oranı artabilir :)

Hepsinin açıklama kısmında sahip olduğu içerikler yazıyor. Eğer yine de tekli olarak almak daha uygunsa öyle yapmak daha akıl kârı olacaktır hocam. Ben de 1 ve 2'yi almıştım. Fiyat hatası olabilir de olmayabilir de. Birçok insan direkt üçlü paketi sepete atabilir bundan dolayı da kâr oranı artabilir :)

Hocam Epic destek ile konuştum, bana çok bir bilgisi yok gibi geldi çünkü Trilogy'nin tüm DLC paketlerini içerdiğini ama Definitive Edition'ların sadece ana oyun olduğunu söyledi. Bildiğim kadarıyla Definitive Edition'lar DLC'leri de içeriyor. Siz ayrı ayrı almış biri olarak acaba DLC'leri de içeriyor mu? Teşekkürler, ona göre satın alım yapacağım.

Bildiğim kadarıyla Definitive Edition'lar DLC'leri de içeriyor.
Aynı fikirdeyim. Fakat henüz oyunu indirmediğim için bilmiyorum. Fakat farkının olacağını sanmıyorum çünkü Definitive Edition ile zaten ek olarak oyun müzikleri geliyor bildiğim kadarıyla.
1675608577551.png

Mesela eklememişim henüz fakat ücretsiz olduğu gözüküyor. Hangi türlü ucuzsa öyle alın :)

Steamcileri görmezden gelin pakette bir fark yok bir tür kampanya gibi düşün

Geri
Yukarı