Ama sen Hepsiburada'dan almışsın galiba ben direk sitesinden bahsediyorum. (teknobiyotik.com)
Ya ne farkediyor satıcı Teknobiyotik zaten. Şirketin ne kadar büyük olduğu hakkında hiçbir fikrin yok. Ve bu önyargın aşırı kötü bir şey umarım en kısa sürede bu takıntını yenersin.

Nzxt Kraken X53 Rl-krx53-01 240mm Rgb Işlemci Sıvı Soğutucu Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Corsair Cw-9060053-ww H100 Rgb 240 Mm Intel-amd Uyumlu Sıvı Soğutucu Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL(satıcı pek güvenilir değil sanki 8.1)

Bu 2'si nasıl.

Ya ne fark ediyor satıcı Teknobiyotik zaten. Şirketin ne kadar büyük olduğu hakkında hiçbir fikrin yok. Ve bu önyargın aşırı kötü bir şey umarım en kısa sürede bu takıntını yenersin.

Ne takıntısı ya sen neyi bu kadar onları savunuyosun onu da anlamadım da çoğu kişi destekleri berbat diyor aşağılayıcı cevaplar falan yazıyolarmış ve Hepsiburada'dan aldığın zaman bildiğim kadarıyla Hepsiburada'nın desteği seninle ilgileniyor sorununu satıcıya Hepsiburada iletiyor yani fark ediyor.

Kasana sığıyorsa bunu alabilirsin. Attığın soğutucudan %30'a yakın daha performanslı.

Bunun 240mm Hepsiburada'da 1800TL sen kullanıyosun alınır mı? Nasıl bir de Gamepower warcry a uyar mı? Ona göre birazdan alacağım.

Son düzenleme:
Nzxt Kraken X53 Rl-krx53-01 240mm Rgb Işlemci Sıvı Soğutucu Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Corsair Cw-9060053-ww H100 Rgb 240 Mm Intel-amd Uyumlu Sıvı Soğutucu Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL(satıcı pek güvenilir değil sanki 8.1)

Bu 2'si nasıl.

Ne takıntısı ya sen neyi bu kadar onları savunuyosun onu da anlamadım da çoğu kişi destekleri berbat diyor aşağılayıcı cevaplar falan yazıyolarmış ve Hepsiburada'dan aldığın zaman bildiğim kadarıyla Hepsiburada'nın desteği seninle ilgileniyor sorununu satıcıya Hepsiburada iletiyor yani fark ediyor.

Radyatör kalınlığı 38MM, Fanlar 25MM. En az 7cm boşluk var ise kullanılabilir.

Geri
Yukarı