MAG27CQ ve MPG27CQ rehberi, alanlar konusu

MSI sitesine kayıt oldum kayıt ettirdim ürünleri sanıyorum 3 tane hediyem var oyuncu sandalyesi koltuğu da alabiliyorum galiba anlamadım. Koltuğu almak için "redeem" dememe rağmen ürününüzü seçin diyor formu doldurduktan sonra.

MAG27CQ alanlar, koltuk alabiliyorlar mı? Ne gibi ürünler hediye ediliyor bu monitöre sahip olanlara?

MSI sitesine kayıt oldum kayıt ettirdim ürünleri sanıyorum 3 tane hediyem var oyuncu sandalyesi koltuğu da alabiliyorum galiba anlamadım. Koltuğu almak için "redeem" dememe rağmen ürününüzü seçin diyor formu doldurduktan sonra.
Sandalye alamıyorsunuz, diğerini bilmiyorum ama ben oyunu seçtim ve alabildim.

MAG27CQ alanlar, koltuk alabiliyorlar mı? Ne gibi ürünler hediye ediliyor bu monitöre sahip olanlara?
Mag alanlar AC Odysey alabiliyor oyun koltuğu komple kasa sistem alanlar için olması lazım. Oyunu aldım ben kodu geldi 1-2 gün içinde.

Merhabalar,

Aranıza yeni katıldım, öncelikle herkese iyi seneler dilerim.

MAG27CQ Modelini Amazon üzerinden 729 TL'ye satın aldım. Fiyattan dolayı şüpheliyim acaba tamir görmüş ürün mü vesaire diye :) Satıcı direkt olarak Amazon'un kendisi, diğer sitelerde en uygun 3100 TL civarına bulabildim. Aklımda 1080p 144hz varken 1440p 144hz olmuş oldu. 250nit parlaklık harici eksi bulduğum bir yönü yok, umarım pratikte de aynı olur.
mag27cq.PNG

Herkese sevgiler,

Merhabalar,

Aranıza yeni katıldım, öncelikle herkese iyi seneler dilerim.

MAG27CQ Modelini Amazon üzerinden 729 TL'ye satın aldım. Fiyattan dolayı şüpheliyim acaba tamir görmüş ürün mü vesaire diye :) Satıcı direkt olarak Amazon'un kendisi, diğer sitelerde en uygun 3100 TL civarına bulabildim. Aklımda 1080p 144hz varken 1440p 144hz olmuş oldu. 250nit parlaklık harici eksi bulduğum bir yönü yok, umarım pratikte de aynı olur.
Eki Görüntüle 355203

Herkese sevgiler,
Bu şaka mı?

Bir hata yapılmış belli ki, bu hata sizin işinize yaramıs. iyi günlerde kullanın fakat umarım bir personelin başına da bela olmaz bu iş. Ayrıca bu kadar büyük bir karla alışveriş yapıp daha da parlaklığını dert etmeyin tost makinası olsa kullanın, 2500 TL fiyatla aldık biz bu ürünü.

Bir hata yapılmış belli ki, bu hata sizin işinize yaramıs. iyi günlerde kullanın fakat umarım bir personelin başına da bela olmaz bu iş.
Ben de öyle düşünüyorum fakat dakikanın fırsatı mı diyeyim ona benzer bir pop-up çıktı ekranımda, ona tıklayarak açtığım zaman 5 adet ürün vardı, hepsi anında tükendi. Teşekkür ederim iyi niyetiniz için, umarım dediğiniz gibi kimse hatalı çıkmaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı