Mageia Mate deneyimim

Bu gidişle bana da yükleteceksin bir Linux dağıtımı. Ama üşeniyorum işte. :)
Aslında üşenilecek bir şey yok. İleri, ileri, şifre koy ve bitti. Bu Mageia için geçerli değil.
Şu masaüstü KDE olmayınca içim sıkılıyor. Bu SS'lerde de içim gitti.
Makale güzel olmuş.
KDE seçmedim, hep KDE kuruyorum. Nereye kadar?
Q4QS Trinity masaüstü kullanır, Trinity eski KDE'dir, oldukça hoş ve bir hayli özellikli masaüstüdür, çok beğendiğim bir masaüstü, şimdiden kolay gelsin.
Evet, hoşuma gitti görüntüsü. Bu arada yeni KDE de gelmiş. Sitesine eklemişler.

Çok ilkel tasarım, Windows XP'nin daha güzel gözüktüğüne yemin edebilirim ama kanıtlayamam. GTK3 temalarının göze güzel gelmesinin en büyük sebebi Nautilus dosya yöneticisi. Diğer hiçbir dosya yöneticisine yakışmayacak GTK temaları Nautilus'a yakışıyor.

Nautilus tasarım anlayışı ve buton yerleşimi konusunda diğer dosya yöneticilerine göre çok daha yakışıklı. Attığınız tema muhtemelen Arc-OSX temasının basit bir forku, Arc-OSX daha güzel bana kalırsa.

Çok ilkel tasarım, Windows XP'nin daha güzel gözüktüğüne yemin edebilirim ama kanıtlayamam. GTK3 temalarının göze güzel gelmesinin en büyük sebebi Nautilus dosya yöneticisi. Diğer hiçbir dosya yöneticisine yakışmayacak GTK temaları Nautilus'a yakışıyor.

Nautilus tasarım anlayışı ve buton yerleşimi konusunda diğer dosya yöneticilerine göre çok daha yakışıklı. Attığınız tema muhtemelen Arc-OSX temasının basit bir forku, Arc-OSX daha güzel bana kalırsa.
Doğrudur, Windows XP daha güzel gözüküyor hele o Bliss'i ile.
Hiç duymamıştım, bir deneyeyim Arc-OSX'i Q4OS'ta.

Geri
Yukarı