Mail hesabına "you have been hacked" maili geldi

Bugün aynı mesaj bana da geldi araştırdım başka insanlara da benzer mesajlar gelmiş e postayı veri ihlali yapan 2 site var fakat hesabıma girmeye çalışan başka bir bölge yok siz de bir sıkıntı oldu mu acaba ?

Bugün aynı mesaj bana da geldi araştırdım başka insanlara da benzer mesajlar gelmiş e postayı veri ihlali yapan 2 site var fakat hesabıma girmeye çalışan başka bir bölge yok siz de bir sıkıntı oldu mu acaba ?
Benim hesabıma bir ay boyunca girmeye çalışmışlar. Şifreyi değiştirdim ve ikincil bir eposta ekledim. 32 saat geçti sanırım. Bekliyoruz bakalım birşey olmaz inşallah. Size gelen mail bana gelen mail ile aynı mı?

Benim hesabıma bir ay boyunca girmeye çalışmışlar. Şifreyi değiştirdim ve ikincil bir eposta ekledim. 32 saat geçti sanırım. Bekliyoruz bakalım birşey olmaz inşallah. Size gelen mail bana gelen mail ile aynı mı?
Evet mail aynı sadece para miktarı farklı bir şey olacağını sanmıyorum bit gibi bir şey bu sanırım sazan avı yiyen yer hesabı

Bir problem yok hocam. Yanlış anlamadıysam kameranıza erişip seks görüntülerinize sahip olmuşlar. Bununla tehdit ediyorlar. Aşağıdaki linki veya Never Gonna Give You Up'ın linkini atabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada konuyla ilgili makale yazılmış.mailden bana da geldi pek önemsemedim.burda konusunu görünce araştırdım.dolandiricilik olduğu belirtiliyor endişe edecek birsey yok diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı