Makale başı 3 TL teklif etmeli miyim?

Hocam R10.net nasıl bir site? Orada başlamayı düşünüyorum yazmaya. Taban fiyat 4 TL miş.

R10.Net çok farklı bir site :) nasıl anlatacağımı bilmiyorum. Yazılımdan, grafik tasarıma, e-ticaretten, kriptoya kadar birçok kategorisi var onların.

Oradaki birinden iş almışsanız puanlarına dikkat edin. Daha önce ödeme yapıp yapmadıklarını da kontrol edin.

Ama dediğim gibi 4 TL - 3 TL... Bunlar çok az fiyatlar. Emeğinizi ucuza satmayın.

R10.Net çok farklı bir site :) nasıl anlatacağımı bilmiyorum. Yazılımdan, grafik tasarıma, e-ticaretten, kriptoya kadar birçok kategorisi var onların.

Oradaki birinden iş almışsanız puanlarına dikkat edin. Daha önce ödeme yapıp yapmadıklarını da kontrol edin.

Ama dediğim gibi 4 TL - 3 TL... Bunlar çok az fiyatlar. Emeğinizi ucuza satmayın.
Hocam şu an ki çalıştığım sitede 3 TL ama bir de %25 kesiyor bana kalan 2,25 TL oluyor. Komisyon çok fazla.

Hocam şu anki çalıştığım sitede 3 TL ama bir de %25 kesiyor bana kalan 2,25 TL oluyor. Komisyon çok fazla.

Hocam yazarlık konusunda kendinize güveniniz var ise gidip kendiniz manuel müşteri bulun. R10 üzerinden hesap açın oradan arayın. Technopat'a yazın.

%25 kesmek nedir?

Yüksek ihtimal 3 TL'ye size yazdırıyor çoğu 10 TL'ye satıyor.

Hocam yazarlık konusunda kendinize güveniniz var ise gidip kendiniz manuel müşteri bulun. R10 üzerinden hesap açın oradan arayın. Technopat'a yazın.

%25 kesmek nedir?

Yüksek ihtimal 3 TL'ye size yazdırıyor çoğu 10 TL'ye satıyor.
Bu forumda satılabiliyor mu makale?

R10.net de satmayı düşünüyorum makale. Ama yeni üye olduğum için 1 ay beklemem lazım ve 5 ticaret puanına sahip olmam lazım.

Bu forumda satılabiliyor mu makale?

R10.net de satmayı düşünüyorum makale. Ama yeni üye olduğum için 1 ay beklemem lazım ve 5 ticaret puanına sahip olmam lazım.

Orada kişiler var. Bionluk gibi düşün. Oradaki kişilere satılabiliyor. Orada yazar arayan kişiler oluyor. Onlar sizi freelancer olarak çalıştırıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı