Maksimum anonimlik seviyesine çıkmak

Benim demeye çalıştığım bildiğiniz daha güçlü bir yöntem varsa denemek istiyorum. Boş zamanlarımda böyle işler hoşuma gidiyor. Ya da benim söylediğim olay ne kadar mantıklıdır, yoksa içinde bir açık var mıdır gibi.

Whonix için VirtualBox yeterli mi yoksa extra Azure gibi bir VDS mi kullanayım?
virtualbox tabii ki de. Ne VDSi

Kaçabilirsin ancak saklanmazsın. İnternet ortamı sandığın gibi değil mutlaka bir yerden patlarsın. Bir kere bu kadar güvenlik önlemi aldığın ISS tarafından tespit edilince senin üstüne daha çok düşecekler kırmızı bayrak olacaksın gereksiz gizlenmeye çalışmak.

Zaten illegal bir şey yapmıyorum.

Yapmasan bile dikkat çekeceksin gri adam olmayı bilmen lazım dostum çok kasma sanal alemde açık bırakma işini sağlama al ancak çok üstüne düşme iyi şanslar.

Olayı biraz daha açar mısınız? Amacım zaten açık bırakmamak ama tam olarak bilmiyorum nasıl yapacağımı. Senin dediğin bana sanki bir sur yapmışım 50 metre kalınlığı var ama paraşütçüler saldırıyor gibi bir his verdi.

Olayı biraz daha açar mısınız? Amacım zaten açık bırakmamak ama tam olarak bilmiyorum nasıl yapacağımı. Senin dediğin bana sanki bir sur yapmışım 50 metre kalınlığı var ama paraşütçüler saldırıyor gibi bir his verdi.
Şunu diyor: Çok fazla gizli olmak gizli olmamaktır. Türkiye'de milyonlarca kullanıcı var. Bunların arasından en benzersiz ve şüpheli olan sen olunca daha fazla dikkat çekiyorsun. Bu yüzden Qubes os kullan. Windowsta Tor kullanmadan kedi videosu seyrederken whonix'de anonim takıl.

Şunu diyor: Çok fazla gizli olmak gizli olmamaktır. Türkiye'de milyonlarca kullanıcı var. Bunların arasından en benzersiz ve şüpheli olan sen olunca daha fazla dikkat çekiyorsun. Bu yüzden Qubes OS kullan. Windows'ta tor kullanmadan kedi videosu seyrederken Whonix'de anonim takıl.

Dediğiniz şeyi doğru anladıysam bir katil var ve polisler şüphelileri sayarken elinde bıçak olan bir şüpheliyi katil olarak görmeleri muhtemel.

Olayı biraz daha açar mısınız? Amacım zaten açık bırakmamak ama tam olarak bilmiyorum nasıl yapacağımı. senin dediğin bana sanki bir sur yapmışım 50 metre kalınlığı var ama paraşütçüler saldırıyor gibi bir his verdi.

Bak sana şöyle açıklayayım; kalabalık bir konserdesin amacın ileriye doğru ilerlemek dümdüz ilerlersen niyetin belli olur sürünerek ilerlersen yine niyetin belli olur ama şarkıyı söyleyip dans ede ede ileriye doğru ilerlersen rahat bir şekilde hareket edebilirsin umarım anlamışsındır.

Bak sana şöyle açıklayayım; kalabalık bir konserdesin amacın ileriye doğru ilerlemek dümdüz ilerlersen niyetin belli olur sürünerek ilerlersen yine niyetin belli olur ama şarkıyı söyleyip dans ede ede ileriye doğru ilerlersen rahat bir şekilde hareket edebilirsin umarım anlamışsındır.

En korktuğum şeylerden biri de ayak izi mevzusu. O yüzden bilgisayarımı kökten sıfırlayıp kişisel bilgilerimin yanlış verildiği veya verilmediği hesaplar oluşturmayı, eski hesaplarımı bırakmayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı