Maksimum anonimlik seviyesine çıkmak

Mentoran

Centipat
Daha fazla  
Aklımda garip bir fikir var. Acaba ana bilgisayara bir VPN kurup USB ile Tails çalıştırıp Tails'in içine whonix gateway kurup çalıştırırsak maksimum anonimlik seviyesine çıkar mıyız? Ya da bildiğiniz şeyleri bana anlatır mısınız? Nedense aklımda böyle bir düşünce-fikir var. Bu konuyu cevaplarsanız aklımdaki soru işaretlerini aydınlatabilirsiniz.

Niye ne oldu kötü şeyler mi yaptın, bize söyeyebilirsin burada güvendesin.

İllegal bir şey yapacak kadar bazı şeyler değilim yani hakaret mute sebebi kendi şahsıma hakaret etsem dahi. Aksine benim amacım ilk önce kendimi korumak, daha sonra internette rahat dolaşabilmek. Biliyorsunuz böyle bir amacım olsa buraya sormazdım.

Aklımda garip bir fikir var. Acaba ana bilgisayara bir VPN kurup USB ile Tails çalıştırıp Tails'in içine whonix gateway kurup çalıştırırsak maksimum anonimlik seviyesine çıkar mıyız? Ya da bildiğiniz şeyleri bana anlatır mısınız? Nedense aklımda böyle bir düşünce-fikir var. Bu konuyu cevaplarsanız aklımdaki soru işaretlerini aydınlatabilirsiniz.
Fazla overkill olur diye dusunuyorum. Fazla ramin olması lazım ama. Varsa kullan. Fakat bu seni tamamen anonim yapmaz. GitHub - aforensics/HiddenVM: HiddenVM — Use any desktop OS without leaving a trace. Tailsin icine whonix kurmanı sağlayan yazılım da bu. He bir de. Tailse bağlanırken kesinlikle default bridgler kullanma. OBFS4 bridgler ile bağlan. Devlete Tor ağında olduğunu belli etme.

Oha olum ne yapıyorsun da bu kadar anonimlik seviyesine çıktın VPN kurmak bu arada anonimligi daha azaltan bir şey eğer Tails whonix kullanacaksan zaten bu uygulamaların kendi içinde köprü dediğimiz şeyleri var

Aksiyon filmlerindeki gibi biri yerinizi bulmaya çalışınca haritada önce bir yer sonra dünyanın dört bir yanından her yer yanmaya başlar 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı