Mansur Yavaş: Ankapark'ın kararını halk verecek, sökün atın derlerse söküp atarım

Bu anka park siyasi rant için heba ediliyor resmen.

Halkın vatandaşın çıkarı için kullanmak oraya yapılan yatırımı kurtarmak yerine siyasi şov malzemesi ediliyor sürekli.

Mansur başkan'ı severim ama vatandaşa sorma için biraz sıkıntılı bence bu tarz olaylar için herkes siyasi bakacaktır.

800M dolardan bahsediyoruz.

@yyildirayy umarim. Malum partinin parali trollerine hedef olmamak icin adayligini aciklamiyor gibime geliyor.

Adaylığının açıklanmamasının nedeni açıklanırsa kazanır. :) Muhalafet kazanacak aday istemiyor.

Sıradan bir anketi sanki resmi bir oylama resmi bir sonuç gibi sunmak nedir. Üstüne bana yanlış bilgil veriyor diye ceza veriyorlar. İnternet oylaması ile 800 milyon $ maliyeti olduğunu söylediğiniz proje yok edilebilir mi? Gerçekten mantığınız alıyor mu bu söylemi. Oldu olacak yarın İBB'de bir anket açsın 3. köprüyü yıkalım bahane ile.

1658861678533.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Adaylığının açıklanmamasının nedeni açıklanırsa kazanır. :) Muhalafet kazanacak aday istemiyor.

Sıradan bir anketi sanki resmi bir oylama resmi bir sonuç gibi sunmak nedir. Üstüne bana yanlış bilgil veriyor diye ceza veriyorlar. İnternet oylaması ile 800 milyon $ maliyeti olduğunu söylediğiniz proje yok edilebilir mi? Gerçekten mantığınız alıyor mu bu söylemi. Oldu olacak yarın İBB'de bir anket açsın 3. köprüyü yıkalım bahane ile.

Eki Görüntüle 1464893
Burdakilerin tepkisi 800 milyon doların gereksiz yere harcanması. Olanlar olmuş artık yıkarlar mı yıkmazlarmı artık göreceğiz. Yıkılırsa sıkıntı yıkılmazsa sıkıntı.

Burayı yıkmakta büyük bir masraf gibi görünüyor.

Ayrıca ankapark gibi Ankara'da onca gereksiz "dinazorumsu" var örneğin Ankara'nın kapıları.

Oldu olacak yarın İBB'de bir anket açsın 3. köprüyü yıkalım bahane ile.
Aynı şey değil. Bu kadar da art niyetli olayı çarpıtmanın anlamı yok. Mansur Yavaş çıkıp hali hazırda faaliyette bulunan bir yapıyı yıkalım demiyor. Çürümüş harabe hale getirilmiş atıl bir alanı kastediyor. Bununla nasıl 3. köprüyü bir tutabiliyorsunuz!

Aynı şey değil. Bu kadar da art niyetli olayı çarpıtmanın anlamı yok.

Olayın saçmalığını anlatmak için uç örnek veriyorum. Anket ile resmi iş olmayacağını göstermek için.

Bunun böyle olamıyacağını söyleyip nasıl olması gerektiğini yazınca ceza alıyorum. Yanlış bilgi diyerek ceza veriliyor bana. Üste CHP'li ABB belediyesinin linkini atıyor moderatör dalga geçer gibi. :( Bak anket var diye... Anket olsa ne olur sonucunun değeri kıymeti yok yasal olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı