Mansur Yavaş: Ankapark'ın kararını halk verecek, sökün atın derlerse söküp atarım

Elektriği bile ödenemeyen mekanı, "800 milyon dolar boşa gitmesin!!!" diye savunuyorlar. Bilmiyorlar ki ne kadar masraflı bir mekan olduğunu. Savunmak için savunuyorlar kısacası, klasik AKP zihniyeti.

Hayatlarında AKP iktidarı hiç halka ne yapmaları gerektiğini sormadığı için, şimdi garipsemişler Mansur Yavaş sorunca. Gerici ve bağnaz bir zihniyet tabi beğenmez böyle bir şeyi.

Malum arkadaş, 800 milyon dolar'ın yalan olduğunu söylüyordu. Kanıt atınca sustu tabi, konuşmak için konuşmak böyle bir şey.

Hayatlarında AKP iktidarı hiç halka ne yapmaları gerektiğini sormadığı için, şimdi garipsemişler

AKP'nin son 20 yılda kazandığı 5 genel, 4 yerel, 3 referandum, 1 cumhurbaşkanlığı seçimi var. Referandumlar halka sorma şekli işte!

Not: Ayrıca Mansur Yavaş halka sorsun sormasın diyen yok ki. Ama halka sormanın ön şartını sağlaması lazım önce. Ön şart meclis çoğunluğu ile kararı çıkartmak.

Allah'ını seviyorlarsa yapay film platosu ve stüdyoların toplandığı bir yer yaparlar :D Yok mu arkadaş böyle düşünen kampanya falan başlatalım. Mansur Yavaş'ın ya da belediyenin aklına da gelmez çünkü. Hatta Hollywood'a kiralasınlar burayı. Ciddiyim bizim yapımcılar, hollywood falan gelsin film falan çeksin burada. Dünyaca ünlü sosyal medya ünlüleri gezmeye gelsin, ünlü yıldızlar arada görünsün falan vs. Türkiye'deki sektöre de katkısı olur hem. Üstüne turizm açısından baya patlar şehir. 5- 10 senede kendini kurtarır hatta dolaylı ve doğrudan gelirlerle. Parkın tamamını yıkmaları da gerekmiyor üstelik.

Son düzenleme:
Şu paraları işsizler için yeni imkan ardından eğitime katkı yapsalar hala ellerinde milyonlar olur. Mansur Yavaş siyasi adamlardan biraz daha sıyrılmış bana göre ama bu olaya sıcak bakmasını istemem doğrusu. Neyse bunlar alışıldık şeyler yakında yaptığı yolları anlatıp oradan da vergi alırlar.

Bana mı diyorsun?

Moderasyon ekini ceza veriyor sürekli alakasız gerekçeler ile. 800 Milyon $ yok maliyet dedim diye 2 kere ceza yedim. Üstüne 1 kere bu anketin resmi karşılığı yok diye ceza yedim.

Ceza gerekçeleri ise yanlış bilgiymiş. :) Madem burası bir forum benim yazdığım yanlış ise doğrusunu yazması mahkeme kararını göstermesi gerekir moderatörün. Ama kaynak diye CHP'li belediyenin açıklamasını gösteriyor. :(

AKP'nin son 20 yılda kazandığı 5 genel, 4 yerel, 3 referandum, 1 cumhurbaşkanlığı seçimi var. Referandumlar halka sorma şekli işte!

Not: Ayrıca Mansur Yavaş halka sorsun sormasın diyen yok ki. Ama halka sormanın ön şartını sağlaması lazım önce. Ön şart meclis çoğunluğu ile kararı çıkartmak.
Sorun da orada başlıyor işte adam Allah, peygamber diyerek iktidara geçti. Bizim eğitimsiz daha eli kalem tutmayan hayatında sürekli zikir tutan dayılar seçti onu. Bu adamlar iktidardan önce hayatını yaşadı şu an bizim hayatımızı mahvediyor.

En basitinden doları ele alın. Şu an mevcut dolar kuru

1 ABD Doları eşittir
Takip et

17,89 Türk Lirası

800 milyon dolardan bahsediyoruz. Yaklaşık 14 Milyar TL yapıyor.

Son düzenleme:
800 milyon dolardan bahsediyoruz. Yaklaşık 14 Milyar TL yapıyor.
O zaman dolar 1.8 TL dediğim için gülen arkadaşlar burada mı?

Bakın böyleleri var işte o günün hesabından günümüz kuruna çeviriyorlar.

Not: 20 yıl olmuş kaç seçim olmuş. Muhalefetin suçu hiç yok mu sizce? Azıcık kaliteli muhalefet olsa zaten iktidar 20 yılda değişirdi.

Not: 20 yıl olmuş kaç seçim olmuş. Muhalefetin suçu hiç yok mu sizce? Azıcık kaliteli muhalefet olsa zaten iktidar 20 yılda değişirdi.
50 farklı konuda 1000 kere söyledin anladık AKP'de suçlu yok muhalefet iyi olmazsa AKP çalar a çırpar da muhalefetin suçu.
"Hırsızın hiç mi suçu yok hakim bey?"
Sence de susmanın zamanı gelmedi mi kaç konuda 1 kişi bile arka çıkmıyor sana. Müslüman mahallesinde salyangoz satıyorsun.

O zaman dolar 1.8 TL dediğim için gülen arkadaşlar burada mı?

Bakın böyleleri var işte o günün hesabından günümüz kuruna çeviriyorlar.

800 milyon dolar = 800 milyon $'dır.

Yarın X partisi aynı saçmalığı yapsın bizim gibiler onu da eleştirir. Sizin gibi biatçı sandınız bizleri.

Sizin mahalle bunu bir türü algılayamadı. Aslında biliyorsunuz ama işinize gelmiyor. Çünkü sizin için bu sistem, bu parti böyle gitmeli. Sistemden yararlandığınız için elinizdekilerden olmak istemiyorsunuz.

Az kaldı ama. Bu günlerin sonuna geliyoruz. Yalan ile terbiyesizce yaftalamak ile artık uğraşamayacaksınız.

Buraya çağır istersen o ahkam kestiğiniz forumundan arkadaşlarını. Orada daha kolay linç ediyordunuz :)

Kaç konuda 1 kişi bile arka çıkmıyor sana.
Özkan'ın unuttuğu bir şey var, burası Technopat Sosyal :) Burada bir bilgi körü körüne kabul edilmez ya da körü körüne destek çıkılmaz.

Sence de susmanın zamanı gelmedi mi kaç konuda 1 kişi bile arka çıkmıyor sana. Müslüman mahallesinde salyangoz satıyorsun.

Arka çıksın çıkmasın umrumda mı sizce? Size arka çıkan olmayınca susuyor veya kendi düşüncenizden vaz mı geçiyorsunuz?

12 yıl oldu kaybedilen 10 seçim başarısız bir muhalefet. Kalite yok vizyok yok misyon yok siyaset üretmek yok bunları göre göre eleştirmeyip burada arkadaşlar kalabalık susayım o zaman mı diyeyim? Sen kendi doğrunu yaz ben kendi doğrumu yazayım geçeyim. Bunu öğrenin artık. İnsanlara saldırmak yerine. Burası bir forum.

Tekrar söylüyorum. İktidarın değişmesi için daha ne olmalı? Bu kadar olumsuzluk bu kadar dert tasa sıkıntı varken. Muhalefet gram oy arttıramıyor ve umut olamıyorsa bir şey yanlış işte şunu görün artık. Kemal Kılıçdaroğlu ile olmuyor. Bu gidişle olmayacakta. Ama siz siyasi nefret ile baktığınıza mantıklı düşünmeyi unutmuşunuz. 75 yaşında Kemal Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı olacak 80'e kadar ülke yönetecek sanmaya devam edin...

Geri
Yukarı