Marketçi zorla ürün satıyor

Kereemm

Femtopat
Daha fazla  
Bizim burada bir market var. Mesela alıcağınız ürün 56 TL adam diyor 4 TL'lik bir şey daha al yoksa hiçbiri alma çık git diyor. Mecburen alıyorsun sabahın 8'inde yakın civarda başka market açık olmadığı için. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çık git. Öyle bir şey söylerse bana 3 gün susuz kalsam bile aldığım suyu bırakır giderim.

Başka saate git başka marketten her sabah ne alıyorsan fazla fazla al. Her sabah evden çıkarken onlardan alıp çık. Toptan alınca bazı yerlerde daha ucuza da geliyor. Şahsen arabanın arkasına 12'li yada 24'lü su alıyorum. Hem daha ucuza geliyor, hem ihtiyacım olduğunda market, bakkal aramıyorum.

Yaşınız ufaksa küçük görüp iteliyordur lavuk, ama olsun inat edin almayın derim diğer yazanlar gibi.

İlinizin Belediyesi'nin şikayet hattına (Ankara'da mavi masa, İzmir'de him var mesela) detaylı bir yazı yazın veya mesai saatlerinde telefon numaralarından arayarak şikayette bulunun. Zamanında mavi masaya birkaç yeri şikayette bulunmuştum süreç gayet olumluydu.

Kredi kartıyla alışveriş yapıyosan onu yapıyolar özellikle küçük dükkanlar bakkallar yapıyor ve başka bir şey daha al derse alma zaten.

Bizim burada bir market var. Mesela alıcağınız ürün 56 TL adam diyor 4 TL'lik bir şey daha al yoksa hiçbiri alma çık git diyor. Mecburen alıyorsun sabahın 8'inde yakın civarda başka market açık olmadığı için. Ne yapabilirim?

Marketci belli ki hiç sopa yememiş.

Geri
Yukarı