Markette yaşadığım üzücü olay

Nasıl bir kutup ayısının ölümünü fotoğraflayan fotoğrafçı ilk bakışta kötü biri gibi gelebiliyorsa bu durum da aynı bana göre. Altındakini ve arkasındakini bilmeden yargılamamak lazım. Belki o çocuk Sosyal'deki 11 yaşındaki bir hocam ve babası onu eğitiyor. Bence aksine çok hoş bir durum olmuş. Terbiye nedir ve nasıl verilir araştırmanızı öneririm. Bazen hayattaki her şey kağıttaki gibi olmayabiliyor. Yazılı olmayan ama geçerli birçok şey var.

12 falan olması lazım, çok da üstüne gitme :D

Bakın siz kimsiniz bilmiyorum, mübarek bayram günü tartışma çıkarmakta istemiyorum ama çok kendini bilmez bir insansın. Durduk yere mesajlarıma haha atıp dikkat çekmeye çalışıyorsun, ama ben senin seviyene düşüp kavga edecek bir insan değilim. @ZCPS21 hocam benim Sosyal'de en sevdiğim kullanıcılardan biridir, benim üzerime gidecek bir insan değil sen merak etme. Ayrıca ben 12 yaşında olsam bile bir şey fark etmez, yaşın bir önemi yok. Burada birbirimizle konuşuyoruz.

2 gün önce doğum günümdü. 15'im şu an.
O yaşlarda hormonlar tavan yapıyor, 20 yaşına falan basınca az çok bahsettiğim söylemleri idrak etmeye başlarsın, insan büyüdükçe algı ve akıl kapasitesi gelişiyor.
12 falan olması lazım, çok da üstüne gitme :D
Aramızda olumsuz bir durum yok, durumu yanlış değerlendirmişsiniz. Şu platformda çocuk gibi kavga etmek yerine engeli çakıyorum, kendi bildiğini okuyanı kâle almaya gerek yok.

Nasıl bir kutup ayısının ölümünü fotoğraflayan fotoğrafçı ilk bakışta kötü biri gibi gelebiliyorsa bu durum da aynı bana göre. Altındakini ve arkasındakini bilmeden yargılamamak lazım. Belki o çocuk Sosyal'deki 11 yaşındaki bir hocam ve babası onu eğitiyor. Bence aksine çok hoş bir durum olmuş. Terbiye nedir ve nasıl verilir araştırmanızı öneririm. Bazen hayattaki her şey kağıttaki gibi olmayabiliyor. Yazılı olmayan ama geçerli birçok şey var.
Hocam algılayamadığınız durum şu. Ben de zamanında babamdan az dayak yemedim. Az fırça yemedim. Evet bunlar çocuk yetiştirirken olağan şeyler. Ama herkesin içinde ve böyle bir sebepten bunu yapması sağlıklı bir insanın yapacağı bir davranış değil. Normalleştirmek hatalı böyle bir durumu.

o yaşlarda hormonlar tavan yapıyor, 20 yaşına falan basınca az çok bahsettiğim söylemleri idrak etmeye başlarsın, insan büyüdükçe algı ve akıl kapasitesi gelişiyor.

Aramızda olumsuz bir durum yok, durumu yanlış değerlendirmişsiniz. Şu platformda çocuk gibi kavga etmek yerine engeli çakıyorum, kendi bildiğini okuyanı kâle almaya gerek yok.

Sağ ol abi ama benim bu arkadaş ile en ufak konuşmam olmadı, durduk yere bu ciddi konuya bile hahaha atmış. Amacı belli işte. Neyse hayırlı bayramlar🍬

Asgari maaş ile geçinenlerin çocuk yapmaları yasaklanmalı daha kendileri zar zor geçinen insanlar çocuğa nasıl bakacaklar.
Nasıl yasaklayacaksın hocam?🙂 Çocuk yapmalarını yasaklamak yerine Asgari maaş ile geçinmek zorunda bırakılmayıp herkes mutlu ve refah seviyesinde yaşasa olmaz mı?

Geri
Yukarı