Markonshop.com güvenilir mi?

ArdaMurtle

Hectopat
markonshop.com sitesi üzerinde 'Quest 3 512 GB' fiyatı 7-8 bin TL daha ucuz güvenilir olup olmadığına dair bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
markonshop.com sitesi üzerinde 'Quest 3 512 GB' fiyatı 7-8 bin TL daha ucuz, güvenilir olup olmadığına dair bilgisi olan var mı?

İnternette tek gördüğüm şikayeti almış olduğun şey indirimli görünüyor fakat indirim uygulanmıyormuş fakat bu sorunu 2-3 kişi yaşamış bundan dolayı alırsanız problem çıkacağını düşünmüyorum.

Ya site güvenilir normalde, hatta İzmir karabağlarda mağazası da vardı sanırım. Ama bu ürünü nasıl ulaştırırlar bilmem.
Trendyol hesapları falan da var, değerlendirmeler iyi.
Trendyol hesapları MARKON, dediğim gibi güvenilirler.

Tamamdir cok sagolun. ben de izmirde oturuyorum bir ara şubeye ugrayip konusacagim, teşekkürler.
Hocam görüştün mü? Dualsense sipariş etmek istiyorum oradan emin olamadım fiyat Vatan, amazon gibi yerlere göre çok uygun 2. el veya replika ürün yollama durumları olur mu sizce?

Hocam bir DualSense alıcısı olarak bende size sorayım güvenilir mi? Bir sorun yaşadınız mı?
Markon Shop’dan almadım Trendyol üzerinden sipariş ettim. Ürün orijinal ve sıfır kutulu olarak geldi. Çok memnunum. Eğer isterseniz link ve fotoğraf da gönderebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı