Marvel Spider-Man 2 PC'ye gelecek mi?

Daha fazla  
Merhaba, evet bekledik sonunda oyunun oynanış fragmanı geldi. Fakat PlayStation 5'e özel deyince... Neyse bu oyun da önceki oyunlar gibi PC'ye gelecek mi ve sizce fiyatı ne olur?

Ben çok güvenmiyorum oyun 80 GB'mış ama 250 GB istiyorlar bu garip geldi bana.
Herhangi bir optimizasyon olmadığı için bu böyle. Siz sanıyor musunuz ki oyunların son hali hep 50-150GB oluyor. Hiçbir oyunda optimizasyon çalışması olmasa en kötü oyun bile 200-300 GB olurdu.

Her türlü gelecek zaten. Şu anda resmi olmayan sürümü oynanabilir durumda, birçok hatayı düzeltmişler. Nixxes çalışanının dediğine göre resmi port 2025'in ortalarında gelebilir.
Sizce güvenilir mi? Dodi repack'te gördüm Spiderman'i. Zaten fiyatı uygun birşey olursa alacağım inşallah.

Soylentilere göre bu sene Until Dawn, The Last of Us part 2 PC tarafına gelecek bir değişiklik olmazsa 2025 başlarında God of War: Ragnarök 2025 ortalarında ise Spider-Man 2 PC tarafına gelecekmiş.

Bu ay içinde TLOU part 2 duyurulacakmış PC için ama duyuru ve çıkış tarihi arasında fazla bir zaman olacakmış deniyor.

2025 yılının mayıs ile eylül arasında Spider-Man 2 PC tarafına çıkacaktır.

Sizce güvenilir mi? Dodi repack'te gördüm Spiderman'i. Zaten fiyatı uygun birşey olursa alacağım inşallah.
Güvenilir fakat discord sunucularından yüklemen daha iyi olur. Adım adım yardım alman gerekiyor ve her uptade oradan duyuruluyor.

Soylentilere göre bu sene Until Dawn, The Last of Us part 2 PC tarafına gelecek bir değişiklik olmazsa 2025 başlarında God of War: Ragnarök 2025 ortalarında ise Spider-Man 2 PC tarafına gelecekmiş.

Bu ay içinde TLOU part 2 duyurulacakmış PC için ama duyuru ve çıkış tarihi arasında fazla bir zaman olacakmış deniyor.

2025 yılının mayıs ile eylül arasında Spider-Man 2 PC tarafına çıkacaktır.

Bloodborne ile second son'un attığı bakış.

Geri
Yukarı