Marvel’s Spider-Man Remastered PC fiyatı ne olur?

Bende öyle düşünüyorum çünkü PlayStation'de aynı oyun indirimsiz 249 şu an indirimde 99 lira ayrıca PS4'ün oyunları Steam de 329 lira bandından satışa sunuluyor.

Bende öyle düşünüyorum hocam diğer Sony oyunları gibi 329 TL gibi çıkacak 4 sene olmuş oyun çıkalı en fazla 350 TL'ye veya 400 TL'ye çıkar.

Umarım 329 lira olur, ama İnsomniac Games'den ses çıkmıyor 500 TL ve üzeri olacak diye korkmaya başladım.

Arkadaşlar yeni bir bilgi olarak şu Twitter linkini buraya bırakıyorum, Remastered sürümünü bilgisayara optimize eden Nixxes adlı şirket oyun üzerinde çalışmaya devam ediyormuş ayrıca İnsomniac Games'in dedigine göre ön sipariş için gerekli zaman olacakmış, yani 2 hafta içerisinde belki de bu hafta içerisinde ön siparişler açılacak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Umarım 329 lira olur, ama insomniac Games'den ses çıkmıyor 500 TL ve üzeri olacak diye korkmaya başladım.

Arkadaşlar yeni bir bilgi olarak şu Twitter linkini buraya bırakıyorum, Remastered sürümünü bilgisayara optimize eden nixxes adlı şirket oyun üzerinde çalışmaya devam ediyormuş ayrıca insomniac Games'in dedigine göre ön sipariş için gerekli zaman olacakmış, yani 2 hafta içerisinde belki de bu hafta içerisinde ön siparişler açılacak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Umarım dediğiniz gibi olur oyun bekledikçe fiyati artıyor 500 TL gibi bir fiyata geleceğini sanmiyorum ancak her şey olabilir benim için Max çıkacak fiyati 430 TL gibi bir fiyat ile gelebilir FIFA 23 yarın duyurusu olacak nex gen olarak PC gelirse gider o oyunu alırım bende.

Umarım dediğiniz gibi olur oyun bekledikçe fiyati artıyor 500 TL gibi bir fiyata geleceğini sanmiyorum ancak her şey olabilir benim için Max çıkacak fiyati 430 TL gibi bir fiyat ile gelebilir FIFA 23 yarın duyurusu olacak nex gen olarak PC gelirse gider o oyunu alırım bende.

Binaların arasından özgürce ağ fırlatmak istiyorum 🤣. Hepimizin çocuklugu olan örümcek adam, arkadaşlar 6 yaşında çocuklar gibi örümcek adam oynayacağız 😂.

Arkadaşlar hepimize geçmiş olsun ön sipariş açıldı ve oyun 500 Lira'dan satılıyor benim hesapta şu an 490 lira para var napacagımı bilmiyorum 😭😭.
Hesabımda ki kartları satıp alacağım. Yurt dışında oyun 60 dolardan satılıyor ve şu an yabancılar kafayı yemiş durumdalar "60 dolara Remastered mı dalgamı geçiyorsunuz?" diyorlar, Amerika'da herhangi bir eşyanın aklınıza ne geliyorsa, 1 dolar fazla olsun pahalı diyor bizde ise bu 10-20 liralar ile ölçülüyor anladıgım kadarıyla. Yani aslında baktıgında 10 Dolar = 10 Türk lirası gibi düşünürsek eger bize çok bir şey degişmiyormuş gibi geliyor değil mi ama onlar böyle hissetmiyor pahalı diyor adamlar.

Son düzenleme:
Arkadaşlar hepimize geçmiş olsun ön sipariş açıldı ve oyun 500 Lira'dan satılıyor benim hesapta şu an 490 lira para var napacagımı bilmiyorum 😭😭.
Hesabımda ki kartları satıp alıcam. Yurt dışında oyun 60 dolardan satılıyor ve şuan yabancılar kafayı yemiş durumdalar "60 dolara remastered mı dalgamı geçiyorsunuz?" diyorlar.
Hocam 500 TL çok abartı bence çünkü böyle bi ekonimide kimin parası bu oyuna yeter ki. Alan sayısı çok az olur. Ve büyük ihtimalle tüm Türkiye crackli oynayacak.

Hocam 500 TL çok abartı bence çünkü böyle bir ekonimide kimin parası bu oyuna yeter ki. Alan sayısı çok az olur. Ve büyük ihtimalle tüm Türkiye crackli oynayacak.

Hüzünlüyüz bugün 😭, ama ben alacağım 498.84 lira para var kartları satıyorum biraz daha ıkınırsam olacak 🤣. Alıyorum oyunu 499 yaptım 🤣.

Hüzünlüyüz bugün 😭, ama ben alacağım 498.84 lira para var kartları satıyorum biraz daha ıkınırsam olacak 🤣.
Valla ben crackli oynayacağım çünkü para yok ve bu oyuna 500 TL vermem 250-330 TL arası olsa alırım ama maalesef ki crackli oynayacağım gibi görünüyor. Ve oyun PS'de 250 TL PC'de 500 TL aralarındaki fark çok büyük neden böyle bilmiyorum..

Geri
Yukarı