Masaüstü Bilgisayar Android Boot Etmiyor

Yer
Kuşadası
Daha fazla  
Gerekli her şeyi yükledim Gparted, Unetbootin, Android 7.1 ancak boot edemiyorum, yardım edebilir misiniz?
Bi yardım etseniz

Trusted GRUB now booting 'Android-x86 7.1-r2'
Progress: Detecting Android-x86... found at /dev/sda5

dedi kaldı

Son düzenleme:
ISO dosyası olarak Android 7.1 indirdim onu boot etmeye çalışıyorum
Hangi dağıtım ama? Bir sürü android-x86 projesi mevcut piyasada. İndirdiğiniz linki ve siteyi söyleseniz en azından biraz yardımcı olabiliriz.

Ek olarak tüm sistem özelliklerini de yazmayı unutma.

Son düzenleme:
Şu linkteki ISO dosyasını indirin.
Bu linkteki Win32 Disk Imager programını indirin.

Ardından bu programı kullanarak indirmiş olduğunuz Android-x86_Oreo sürümünü USB belleğe yazdırın. (Not: Yazdırma işlemi bellekteki tüm dosyaları silecektir. Önemli verilerinizi yedekleyin.) Yazdırma işlemi bittikten sonra USB belleği boot et. GRUB Loader yüklendiğinde açılıştaki seçeneklerden "Boot Live Android-x86 project" seçeneğini tercih edin. Eğer Android başarılı bir şekilde boot ederse USB belleği tekrar boot edin ve ardından HDD'ye kurulumunuzu tamamlayın.

Şu linkteki ISO dosyasını indirin.
Bu linkteki Win32 Disk Imager programını indirin.

Ardından bu programı kullanarak indirmiş olduğunuz Android-x86_Oreo sürümünü USB belleğe yazdırın. (Not: Yazdırma işlemi bellekteki tüm dosyaları silecektir. Önemli verilerinizi yedekleyin.) Yazdırma işlemi bittikten sonra USB belleği boot et. GRUB Loader yüklendiğinde açılıştaki seçeneklerden "Boot Live Android-x86 project" seçeneğini tercih edin. Eğer Android başarılı bir şekilde boot ederse USB belleği tekrar boot edin ve ardından HDD'ye kurulumunuzu tamamlayın.
Android 6 ile deniyorum olmazsa dediğinizi yapacağım.
Bi sorun oluştu HDD yi boot ederken 'GRUB ERROR 15' diyor

Son düzenleme:
Gerekli her şeyi yükledim Gparted, Unetbootin, Android 7.1 ancak boot edemiyorum, yardım edebilir misiniz?
Bi yardım etseniz

Trusted GRUB now booting 'Android-x86 7.1-r2'
Progress: Detecting Android-x86... found at /dev/sda5

dedi kaldı
BIOS ayarlarını değiştir.
Bak buradaki gibi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı