Masaüstü GTX 1650 için 74 derece tehlikeli mi?

Erdemtgl

Hectopat
Daha fazla  
Assetto Corsa oyarken shader pack ve Alt Tab yapınca garip bir şekilde kullanımın 2 katına çıkması yüzünden gündüz ekran kartı ortalama 71 işlemci 67 oluyor akşam 74e 71 oluyor uzun saatler böyle çalışması kartı yakar mı veya hasar verir mi? Kasanın yanı açık tutuyorum içerisi serin. Oyunda gündüz oynuyorum yani genelde 72-71-70-69 arası oluyor sıcaklık.

Bu sabah:

20210831141005_1.jpg

Bu da akşam:

20210831223550_1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kirleniyordu derken? Ayrıca Nvidia denetim masasından oyunu seçip 60 FPS ye sabitleyip deneyebilirsiniz. Ben de anlamsız şekilde ciddi ısı düşüşleri yaşattı. Ayrıca havalar sıcak 74 tehlikeli değil. Ancak macun vs. yenilemenizde fayda var.

Kirleniyordu derken? Ayrıca NVIDIA Denetim Masası'ndan oyunu seçip 60 FPS'ye sabitleyip deneyebilirsiniz. Ben de anlamsız şekilde ciddi ısı düşüşleri yaşattı. Ayrıca havalar sıcak 74 tehlikeli değil. Ancak macun vs. yenilemenizde fayda var.

Ekran kartı bir nebi yeni 5 aylık ondan macun yenileyemiyorum garanti var oyun oyun menüsünden kirleniyordu derken ayarlardan bahsettim.
Masaüstü için gayet normal. Zira Tekken 7 oynarken GTX950M ile 90-95 dereceleri görmüştüm bir de laptopta yani.

Öhüm Öhüm hocam elleriniz yanmadı mi klavye çok sıcak olur

Ekran kartı bir nebi yeni 5 aylık ondan macun yenileyemiyorum garanti var oyun oyun menüsünden kirleniyordu derken ayarlardan bahsettim.

Öhüm Öhüm hocam elleriniz yanmadı mi klavye çok sıcak olur
Dediğim gibi bir Nvidia ayarlarından deneyin bende çok ciddi etkilemişti. Neden olduğunu hala bilmiyorum ama UV yapılmışcasına etkilemişti. Örnek olarak şöyle söyleyebilirim ki: Normalde Witcher 3 de 75 derecelerdeydi şu an 60 ı geçmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı