Masaüstü RTX 2060 vs laptop 3060

buckbeak

Hectopat
Arkadaşlar MSI RTX 2060 Gaming Z ve Ryzen 5 3600'lü sistem kullanıyorum. Gigabyte Aorus 15G kc laptop modeline geçmeyi düşünüyorum çünkü taşınabilir olmasına ihtiyacım var. Bu laptopta RTX 3060 bulunuyor fakat bayağı kırpılmış hali. Size sorum benim sistemimde mi daha çok FPS verir yoksa laptop 3060 olan mı? Ayrıca bu laptop un işlemcisi i7-10870h işlemci her türlü daha iyi internetten FPS testlerine baktım ama her videoda farklılık gösteriyor açıkçası karar veremedim bir bilene sormak istedim. Sizce attan inip eşeğe binmiş gibi olur muyum?

Son düzenleme:
Arkadaşlar MSI RX 2060 Gaming Z ve Ryzen 5 3600'lü sistem kullanıyorum. Gigabyte Aorus 15G kc laptop modeline geçmeyi düşünüyorum çünkü taşınabilir olmasına ihtiyacım var. Bu laptopta RTX 3060 bulunuyor fakat bayağı kırpılmış hali. Size sorum benim sistemimde mi daha çok FPS verir yoksa laptop 3060 olan mı? Ayrıca bu laptop un işlemcisi i7-10870h işlemci her türlü daha iyi internetten FPS testlerine baktım ama her videoda farklılık gösteriyor açıkçası karar veremedim bir bilene sormak istedim. Sizce attan inip eşeğe binmiş gibi olur muyum?
Geçmeyin.

Bu videoda masaüstü 2060 ile laptop 2060 karşılaştırması var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
3060 ile 2060 karşılaştırması maalesef bulamadım ve video biraz eski.

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim mesajlarınız doğrultusunda geçmemeyi tercih ettim evet taşınabilirliğe ihtiyacım var fakat daha düşük fps alacaksam hiç almayayım daha iyi tekrardan hepinize teşekkürler

Geri
Yukarı