Masaüstü vs Dizüstü Sistem

Bence bu tamamen mobillikle alakalı bir durum. Sistemini yanında gezdireceksen dizüstü ama biraz performanstan feragat etmen gerekecek bunun için tabi.

Bu tamamen sana kalmış bir durum aslında. Bilgisayar ile işin var ise ve çok fazla hareket ediyorsan aynı zamanda da bilgisayara ihtiyaç duyuyorsan kesinlikle dizüstü alman gerekiyor. Öte yandan benim bunlarla alakam yok, işlerimi evimde yaparım diyorsan masaüstü alacaksın. İyice düşündükten sonra kararını vermende fayda var. Burada boş boş konuşan illaki olacaktır sen onlara pek takılma, üstte arkadaşın biri sistem önerisi yapmış ona bir bak derim.

En az 16GB ram ve İ7 olması mümkün mü ?
Eğer oyun için alıyorsanız işlemcinin iyi olması veya çok iyi olması hiç bir şeyi değiştirmez. 8 gb ram de oyun için gayet yeterlidir. İşlemci olarak da alacağınız ekran kartının performansına yetişebilecek bir şey almanızı öneririm, ötesi gereksiz. Tabi son karar sizin, ben sadece bilgilendirme için söyledim.

Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır insanlar bu siteye bişeyler öğrenmek için giriyor zaten ukalalığa gerek yok arkadaş.
Sonuna kadar katılıyorum, ne yazık ki teknoloji forumlarının en büyük yaralarından biri şu ukala insanlar.

Eğer oyun için alıyorsanız işlemcinin iyi olması veya çok iyi olması hiç bir şeyi değiştirmez. 8 gb ram de oyun için gayet yeterlidir. İşlemci olarak da alacağınız ekran kartının performansına yetişebilecek bir şey almanızı öneririm, ötesi gereksiz. Tabi son karar sizin, ben sadece bilgilendirme için söyledim.

Peki o zaman, GTA 5'i orta ayarlarda kasmadan oynatabilecek ortalama 4000TL bir bilgisayar toplar mısınız ?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    51,3 KB · Görüntüleme: 205
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı