Mastürbasyon yapılmazsa bir şey olur mu?

Hocam doğru yazdım, akraba evliliği yapmamış insanların, çocuklarının çocuğu olur fakat yapmış olan insanların çocuklarının çocuğu olmaz, yada %70-90 arası engelli doğar.
Hocam sayıları abartmışsınız biraz. Çocuklarının çocukları tabiki olabilir, olmaması düşük bir ihtimal ama diğer evliliklere göre daha yüksek ihtimali var. Yani %10 normal evliliklerinin, %20-25 akraba evliliklerinde. İllaki engelli doğacak diye birşey de yok.

Hocam sayıları abartmışsınız biraz. Çocuklarının çocukları tabiki olabilir, olmaması düşük bir ihtimal ama diğer evliliklere göre daha yüksek ihtimali var. Yani %10 normal evliliklerinin, %20-25 akraba evliliklerinde. İllaki engelli doğacak diye birşey de yok.
Şimdi benim annem ve babam akraba değil. Çocuğum olacak değil mi?

Sizi çok zorladığı zaman, genel olarak ayda 1 kere yapılmasını doğru buluyorum. Onu da rahat ve stres olmadan, en uygun ortamda yapmalısınız. Ha bir de, şunu atmasam olmazdı:

49385845-e03c-45d7-b862-4f4250fca383-m.jpg

Hocam anlamış değilim, bir akraba evliliği olmazsa çocuklarının çocuğunun çocuğu olmaz demediniz mi? Benim annemle babam akraba evliliği değil.
Hocam, bak anlatıyorum, şimdi senin baban ve annen akraba evliliği yapmış ise senin çocuğun olmayabilir, çünkü akraba evliliği yapan bireylerin çoçukları problemli oluyor, yani sen şimdi gider'de akraba evliliği yaparsan çocuğunun çocuğu sıkıntılı olabilir.

Akraba evliliği olmaz ise dümdüz yolunuza bakarsınız, sizinde çocuğunuzun'da çocuğu olur.
Tamam?

Hocam, bak anlatıyorum, şimdi senin baban ve annen akraba evliliği yapmış ise senin çocuğun olmayabilir, çünkü akraba evliliği yapan bireylerin çoçukları problemli oluyor, yani sen şimdi gider'de akraba evliliği yaparsan çocuğunun çocuğu sıkıntılı olabilir.

Akraba evliliği olmaz ise dümdüz yolunuza bakarsınız, dizinde çocuğunuzun'da çocuğu olur.
Tamam?
Tamamdır. Korkuttunuz valla. Kusura bakmayın uğraştırdıysam.

İnat etme duygusundan kaynaklanmıyorsa yapmaman vücudun ayarı tutturur bence bir şey olmaz, fikir olarak bu kararı aldıysan saçmalama yap tabii ki arada bir. Ancak bence asıl sorun sevmiyorum öyle +18 şeyler falan cümlesi. Nasıl ki hiçbir şeye lap diye atlanmazsa bu da aynı şekilde gerek senin gerek partnerin için gerekli ne yaptığını nasıl yaptığını bilmen gerek yarın bir gün.

Geri
Yukarı