Mastürbasyondan kurtulamamak

Hocam kendinizi oyalayın. Sıkıldığınız için yapıyorsunuz. Durduk yere ereksiyon olmanız mümkün değil. Hasta değilseniz..

Mastürbasyon yaptıktan sonra yüzünü soğuk suyla falan iyice yıka o an fazla kalp attığı için yağlanma yapıyor diye biliyorum yüzün kirlenmesin. Aklına geldiğinde kalk evin içinde yürü ne bileyim bilgisayarın içini aç birşeylerle oyalan. Bu arada mastürbasyon yaptıktan sonra 1-2 bardak süt iç. Evet mastürbasyon gayet de zararlıdır. Adamı halsiz bırakır. 1-2 hafta boyunca yapma tüy gibi olursun. Mastürbasyonun yarattığı etki 1.5 kilometre koşmakla eş değer. Gayet de zararlıdır. Özellikle fazlası.

Mastürbasyon yaptıktan sonra yüzünü soğuk suyla falan iyice yıka o an fazla kalp attığı için yağlanma yapıyor diye biliyorum yüzün kirlenmesin. Aklına geldiğinde kalk evin içinde yürü ne bileyim bilgisayarın içini aç birşeylerle oyalan. Bu arada mastürbasyon yaptıktan sonra 1-2 bardak süt iç. Evet mastürbasyon gayet de zararlıdır. Adamı halsiz bırakır. 1-2 hafta boyunca yapma tüy gibi olursun. Mastürbasyonun yarattığı etki 1.5 kilometre koşmakla eş değer. Gayet de zararlıdır. Özellikle fazlası.
Hocam bu işlerden anlasanız birşey sormak istiyorum. Ben 1 aydır aktif mastürbasyon yapıyorum. Normalde haftada bir yapardım. Şu an evde kaldığımız için yapmanın bir zararı olur mu? Evden dışarı da çıkmıyorum.

Eski bir sporcu abin olarak sana tavsiyem haftada 1'e indir çünkü kaslarını boşlattığın için idmanları ileride çıkaramamaya başlarsın tecrübe edilmiştir. Futbol idmanları yaşın büyüdükce daha da sertleşecek ve şuanki kilonda olmayacaksın ve şuanki atikliğin olmayacak. Haftada kaç idman yapıyorsun bilmiyorum ama idman yapacağın sabahın akşamında yapma özellikle arada 1 gün olsun ki yenilenme sağlayabil. Şu anda ergenliğin başında olduğun için hormonlarına hakim olman güç ama kendini tutman senin başarın açısından oldukca faydalı olacaktır. Hiç yapma demiyorum çünkü Doğan gereği zaten bunu atacaksın kontrollü olmasında fayda var 1-2'yi geçme. Spor yaşantında başarılar dilerim kardeşim.

Yanlış bilgi vermeyin. Mastürbasyon zararlı değildir. Her şeyin fazlası zarardır. İnsan biyolojisinde ihtiyaç olarak görülür. Haftada 2 kez önerilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı