Mate 20 X vs iPhone XS

Naim ACAR

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikli amacım video çekimleri olacak. Lakin şarj oyun cabası. Video çekimlerimde bokeh modunu çok seviyorum. Mate 20 X'de bu bulunuyor lakin iPhone XS'de yok. Lakin iPhone bir marka ve aldığım zaman en az 4 yıl stabil kullanabileceğimi biliyorum. Ama Mate 20 X'in bokeh video modu ve kamera performansı beni gerçekten cezbediyor. 2'si arasında kaldım, hangisini almalıyım sizce? Telefonu yaklaşık 2023'e kadar kullanacağım alırsam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mate 20 Pro desen neyse de Mate 20 X ile iPhone XS arasında kaldıysan sana tercihim iPhone XS olurdu. Özellikle de o dediğin özelliği kullanarak çok video çekmeyeceksen, çünkü öyle olmayabilir ama tahminimce şu anda o özellik seni heveslendiriyor ama birkaç sefer sonra kullanmayacaksın :)

Mate 20 Pro desen neyse de Mate 20 X ile iPhone XS arasında kaldıysan sana tercihim iPhone XS olurdu. Özellikle de o dediğin özelliği kullanarak çok video çekmeyeceksen, çünkü öyle olmayabilir ama tahminimce şu anda o özellik seni heveslendiriyor ama birkaç sefer sonra kullanmayacaksın :)

Dslr makinelerde olduğu gibi arka plan bulanıklaştırmasını gerçekten çok seviyorum. Ayrıca Mate 20 X 5000mah bataryaya sahip olduğu için bataryası gerçekten çok uzun süre gidebilir ve ben telefonu çok yoğun kullanan bir insanım. Gerek youtube gerek oyun. O yüzden ikisi arasında kaldım.

iPhone Xs Max olsa direkt onu al derdim ama Xs bataryası az ve sen de telefonu çok kullanıyorum diyorsun bu yüzden Mate 20X diyorum ama onun da IPX sertifikası 3-5 o da önemli ve telefon fazla uzun, her cebe sığmaz.

iPhone Xs Max olsa direkt onu al derdim ama Xs bataryası az ve sen de telefonu çok kullanıyorum diyorsun bu yüzden Mate 20X diyorum ama onun da IPX sertifikası 3-5 o da önemli ve telefon fazla uzun, her cebe sığmaz.

IPX sertifikası çok da önemli değil benim için. Uzun süredir mi5s kullanıyorum alışığım zaten su altı çekimi yapmayacağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı