Matematiğe kitaptan çalışmak doğru mu?

Liseyi bitireli çok oldu ama Antrenmanlarla Matematik vardı efsane güzel bir anlatımı vardı kitabın. Bence bu kitaba göz atıp daha sonra pekiştirmek için video izleyip soru çözmeni tavsiye ederim.

Antrenmanlarla matematik kitabi iyi. Bütün matematiği yapacaksın diye bir şey yok, fen derslerine de çalışırsan ortalama net ile sıfırdan başlayan birisine göre iyi puan alabilirsin.

@Silinen üye, o zaman temeli iyi atarsın. Onun dışında o kitaplar bittikten sonra zor kitaba geçebilirsin.

Ya bir şey takıldı kafama örneğin ben ant mat 1 bitirdim diyelim kitap bomboş çözülmemiş bir şekilde tekrar gelse tüm soruları %100 çözebilecek seviyede mi olmalıyım?

Hedefin neydi? Ona göre konuşmam daha doğru olur.

Uzay müh.

Liseyi bitireli çok oldu ama antrenmanlarla matematik vardı efsane güzel bir anlatımı vardı kitabın. Bence bu kitaba göz atıp daha sonra pekiştirmek için video izleyip soru çözmeni tavsiye ederim.

Antrenmanlarla matematik kitabii iyi. Bütün matematiği yapacaksın diye bir şey yok, fen derslerine de çalışırsan ortalama net ile sıfırdan başlayan birisine göre iyi puan alabilirsin.

Soruma siz de bakar mısınız? Alıntı en üstteki.

Ya bir şey takıldı kafama örneğin ben ant mat 1 bitirdim diyelim kitap bomboş çözülmemiş bir şekilde tekrar gelse tüm soruları %100 çözebilecek seviyede mi olmalıyım?
Hayır en temelden başlıyor kitap. Reel sayılar işlem önceliği vs. Hala sorduğun soruyu anlamadım ama en temelden başlıyor mantığını anlıyorsun yani merak etme.

Uzay müh.
22K bandında bir bölüm, tabiri caizse "köpek" gibi çalışmak gerekiyor o yüzden bütün dikkatini matematiğe vermeni tavsiye ederim ben. Elindeki 2 kitabı bitirip ardından 345 TYT Matematik ve 3D TYT Matematik çözüp denemeye geçersen en azından Matematik adına en kötü 20 yaparsın. Geometri ile de cilayı yaparsan 30 35 bandına yükselebilirsin. Sorun olursa cevaplayabilirim. 2021 Tayfadandım🙂

Hayır en temelden başlıyor kitap. Reel sayılar işlem önceliği vs. hala sorduğun soruyu anlamadım ama en temelden başlıyor mantığını anlıyorsun yani merak etme.

Ya şöyle anlatayım şimdi ben ant mat 1 çözüyorum ya anlamadığım sorularda izliyorum çözümü bir şekilde anlamaya çalışıyorum sonra konuya devam ediyorum. Diyelim ki kitabı bitirdim. Birkaç gün sonra kitap bomboş halde önüme geldiğinde tüm soruları hatasız çözebilmeli miyim?

Geri
Yukarı