Matematiği artık yapabiliyorum

403329

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Bursa
Açtığım matematiği yapamıyorum konusundan sonra gelen fikirler içerisinde cidden matematiğe başladım. İlk başta biraz sıkılsam da öğrenince çok güzel olduğunu öğrendim. Yavaş yavaş temelimi yapıyorum LGS'ye hazırlanıyorum. Fikir ve motivasyon veren herkese çok teşekkür ederim. Başta @Blacksidemre abi olmak üzere@157134 @Tolga Samet ve @Gojira dediği gibi karmaşık sorular çok hoş oluyor artık. Koymayı unuttuğum isimler varsa kusura bakmasın yazsın ekliyeyim çok teşekkür ederim.

Konuyu merak edenler için link;

Yapmaya başladıysanız geriye tek bir şey kalıyor. Sınav anına kadar sakinliğinizi ve sabrınızı korumak. Arkadaşın da dediği gibi hayırlı olsun. Diğer derslerden azaltmayın matematik için :)

Darısı benim başıma. Yeni nesil soruları hala yapamıyorum. Bittim ben. Hocam tavsiyen varsa yazar mısınız? Bugün zor kaynaklardan çözmeye başlıyacağım da.

Ben de nisan ayında yapmaya başlamıştım. Temelini anlamaya çalışın. Temel olmadan kesinlikle çözüme ulaşılamaz. Temel oluştuktan sonra maalesef yapmanız gereken şey soru çözmek :D

Yapmaya başladıysanız geriye tek bir şey kalıyor. Sınav anına kadar sakinliğinizi ve sabrınızı korumak. Arkadaşın da dediği gibi hayırlı olsun. Diğer derslerden azaltmayın matematik için :)

Birkaç hafta sözele çalışmayacağım biraz sayısalımın üzerine gideceğim sözeli yapabildiğim için biraz sayısalın üzerine gitmek istiyorum ama onları da bırakmıyacğaım.

Birkaç hafta sözele çalışmayacağım biraz sayısalımın üzerine gideceğim sözeli yapabildiğim için biraz sayısalın üzerine gitmek istiyorum ama onları da bırakmıyacğaım.
Sözeli çerez niyetine molalarda çöz. Böylelikle zihnini boşaltmış ve çalışmış olursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı