Matematiği nasıl düzeltirim?

jasonoleragg

Hectopat
deneme.PNG

Matematiğim bu kadar kötü olmazdı aslında bunda dikkatim dağınıktı ama yine de iyi olmuyor matemastiğim genelde 6-7 net yapıyorum diğer derslerim bu şekilde hedefim 380 yapabilir miyim? Nasıl yaparım?

1646764107897.png

Şimdi farkettim 8. sınıfmış. Sorununun nerde olduğunu tespit etmen lazım. Yetiştiremiyor musun? Okuduğunu anlamıyor musun? Konuyu mu bilmiyorsun? Yoksa işlem mi yapamıyorsun? Veya bambaşka bir sebep?

Şu anlık netleriniz ile 365 civarı bir puan geliyor hocam. Matematiği geliştirmek için hayvan gibi soru çözüp konuları iyice anlamak lazım. Başka çaresi yok.

İmt hoca diye bir kanal vardı, bana 8. sınıfta bayağı bir yararı dokunmuştu. Videolarının fotokopisi oluyor, onlarla çalış diyeceğim ama 3 ay kalmış yetiştirebilir misin bilmiyorum.

Yetiştirebilirim bence her gün bir konunun videosunu izlesem ve kolay soruları çözsem kolayları yapabilince de zorları yapsam olur bence.

Eki Görüntüle 1326176

Matematiğim bu kadar kötü olmazdı aslında bunda dikkatim dağınıktı ama yine de iyi olmuyor matemastiğim genelde 6-7 net yapıyorum diğer derslerim bu şekilde hedefim 380 yapabilir miyim? Nasıl yaparım?
Hangi yayının sınavı? Bunu bir siteden mi hesapladınız yoksa yayınevinden mi geldi?

Geri
Yukarı